Konsultant serwisu IT

Konsultant

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca zdalna

Запрошуємо працівників з України

Marcel S.A.

Jesteśmy firmą, działającą od 1992 roku, naszym podstawowym założeniem jest kompleksowe wspomaganie informatyzacji w diagnostyce medycznej. Ściśle współpracujemy z najlepszymi światowymi i krajowymi producentami systemów informatycznych, by rozszerzać ofertę o skuteczne rozwiązania odpowiadające potrzebom i wymaganiom Użytkowników.

Działania firmy sięgają od opracowań teoretycznych, przez konkretne rozwiązania techniczne, produkcję, wdrożenia, handel i serwis po działalność edukacyjną i szkoleniową.

Marcel S. A. - Bezkonkurencyjny producent systemów informatycznych od ponad 28 lat oferujący kompletne rozwiązania w diagnostyce medycznej, zapewniając najwyższą jakość oferowanych produktów i usług oraz profesjonalną obsługę Klienta poszukuje osób, które chcą rozwijać swoje kompetencje zawodowe na stanowisku Konsultanta serwisu IT.

Zakres obowiązków

  • udzielanie wsparcia merytorycznego oraz technicznego w rozwiązywaniu problemów w zakresie oferowanych przez firmę produktów i usług

  • instalacja i konfiguracja urządzeń oraz oprogramowania

  • diagnozowanie i usuwanie problemów w działaniu infrastruktury i systemów

  • obsługa i koordynacja zgłoszeń serwisowych

  • aktywna współpraca z innymi działami firmy

Wymagania

  • wykształcenie informatyczne lub pokrewne techniczne

  • znasz podstawy zagadnień sieciowych

  • wiedzę na poziomie konfiguracji i zarządzania systemami operacyjnymi Linux i Windows

  • min roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • bardzo dobre zdolności interpersonalne

  • umiejętności samodzielnego diagnozowania problemów związanych ze sprzętem komputerowym, siecią i oprogramowaniem

  • prawo jazdy kat. B i gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość pracy w dynamicznym i otwartym zespole profesjonalistów w atmosferze wspierającej kreatywność i rozwój

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość udziału w innowacyjnych projektach

  • dofinansowanie do zajęć sportowych

Atrakcyjne wynagrodzenie
Karta Multisport
Stabilne warunki zatrudnienia
Szkolenia, kursy, konferencje
  • Administratorem danych osobowych jest Marcel S.A. 05-220 Zielonka ul. Prymasa St. Wyszyńskiego 11, NIP: 1130010546. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu obecnej oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z art.6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016).”
Miejsce pracy
  • Mazowieckie
  • Praca zdalna
Opublikowana
Wygasa (za 11 dni)