Projektant branży drogowej i mostowej

Projektant

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

GRH Polska

Jedna z najbardziej doświadczonych i nielicznych rdzennie polskich firm konsultingowych, działających na rynku budownictwa komunikacyjnego, której głównym obszarem działalności jest przygotowywanie i kompleksowa obsługa inwestycji infrastrukturalnych, a także wsparcie administratorów publicznych w zarzadzaniu infrastrukturą i jej utrzymaniem poszukuje:

PROJEKTANTÓW BRANŻY MOSTOWEJ LUB DROGOWEJ

Miejsce pracy – 3 lokalizacje:

  • Rzeszów
  • Warszawa
  • Kielce

Zakres obowiązków

  • Pełnienie obowiązków projektanta zgodnie z wymogami prawa budowlanego
  • Wykonywanie opracowań projektowych, koncepcji programowo- przestrzennych, projektów budowlanych i wykonawczych
  • Koordynowanie projektów realizowanych w ramach zespołu projektowego
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami i innymi uczestnikami procesu inwestycyjnego

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: drogowe lub mostowe
  • Doświadczenie w branży drogowej lub mostowej
  • Posiadanie uprawnień do projektowania bez ograniczeń
  • Znajomość obsługi oprogramowania branżowego, AutoCad itp.
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe + premię uznaniową + dodatek stażowy
  • Dodatkowe benefity jak: karta multisport i ubezpieczenie
  • Wsparcie w rozwoju poprzez szkolenia zawodowe
  • Udział w kompleksowej realizacji ciekawych projektów inżynieryjnych
  • Pracę w doświadczonym, wielobranżowym zespole projektowym
  • Komfortowe warunki pracy w nowoczesnym biurze

Prosimy o dołączenie w CV Klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

  • Administratorem danych osobowych jest GRH Polska 35-302 Rzeszów Litewska 4 A, NIP: 5170360941. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRH Polska 35-302 Rzeszów Litewska 4 A, NIP: 5170360941 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Kielce
Opublikowana
Wygasa (za 14 dni)