Specjalista ds. Personalnych

Specjalista ds. hr

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

EXCELLENT

Firma z kapitałem polskim, działająca w branżach: wyposażenie łazienek/kompleksowe wyposażenie wnętrz oraz szkło budowlane. Producent – dystrybutor krajowy - eksporter – importer - obecny od 30 lat na rynku polskim oraz zagranicą, zatrudniający ponad 400 pracowników.

EXCELLENT

Firma z kapitałem polskim, działająca w branżach: wyposażenie łazienek/kompleksowe wyposażenie wnętrz oraz szkło budowlane. Producent – dystrybutor krajowy - eksporter – importer - obecny od ponad 30 lat na rynku polskim oraz zagranicą, zatrudniający ponad 400 pracowników.

EXCELLENT Spółka Akcyjna

z siedzibą w: Podłęże 662 k/Niepołomic

DZIAŁ KADR

w Podłężu 662

poszukuje do swojego zespołu pracownika

na stanowisko:

Miejsce pracy: Dział Kadr w Podłężu 662

Zakres obowiązków

  • weryfikacja i aktualizacja zakresów czynności pracowników,
  • opracowywanie i aktualizacja opisów stanowisk pracy,
  • wartościowanie stanowisk pracy i administrowanie system wynagradzania pracowników,
  • kompleksowe prowadzenie rekrutacji,
  • dbałość o pozytywny wizerunek pracodawcy,
  • organizacja i koordynacja wdrażania nowo zatrudnionych pracowników,
  • budowanie i administrowanie systemów rozmów rozwojowych i okresowych,
  • identyfikacja i realizacja potrzeb rozwojowych pracowników,
  • komunikacja wewnętrzna z pracownikami,
  • organizacja spotkań integracyjnych,
  • prowadzenie spraw związanych z benefitami,
  • automatyzacja i rozwój powstających procesów i raportowania.

Wymagania

  • złożenie aplikacji w języku polskim,
  • minimum trzy lata doświadczenia zgodnie z opisem stanowiska,
  • gotowość do pracy stacjonarnej w siedzibie Spółki w Podłężu,
  • znajomość narzędzi wspomagających rekrutacje,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel, mile widziany PowerPoint,
  • podstawowa znajomość i świadomość składników kosztów zachodzących procesów oraz umiejętność ich kalkulacji,
  • proaktywność, samodzielność, umiejętność pracy w zespole, doskonała organizacja pracy, otwartość na nowe wyzwania,
  • mile widziane wykształcenie wyższe, kierunek zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia lub socjologia.

Oferujemy

  • pracę w znanej, dynamicznie rozwijającej się Spółce, w której:

    • ponad 80% karier managerskich to awans naszych pracowników,
    • blisko 60% pracowników związanych jest z firmą ponad 15 lat,
    • przestrzega się zasady work-life balance,
    • jesteśmy zainteresowani długotrwałą, efektywną współpracą,
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy - w systemie podstawowym,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od poziomu wiedzy i umiejętności,
  • możliwości rozwoju, kształtowania nowego stanowiska, zdobywania nowych doświadczeń,
  • maksymalny pakiet opieki medycznej, dofinansowanie do kart multisport, spotkania integracyjne (z wyjątkiem okresu pandemii),
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.
      Miejsce pracy
      • Podłęże pow. wielicki, Małopolskie
      Opublikowana
      Wygasa (za 17 dni)