Młodszy Operator

Operator maszyn

Umowa o pracę

Pełny etat

Dyrektor/prezes

Wosana S.A. to prężnie rozwijająca się Firma produkująca

wody, soki oraz napoje.

Chcesz być częścią naszego zespołu i tworzyć razem
z nami przyjazne miejsce pracy?

Zapraszamy do współpracy.

W związku z rozwojem parku maszynowego

poszukujemy kandydatów na stanowisko:

(miejsce zatrudnienia: Zakład Produkcyjny w Turowie k/Częstochowy)

Zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa maszyn i urządzeń znajdujących się na linii produkcyjnej,
  • realizacja zadań zgodnie z planem produkcji,
  • dbanie o utrzymywanie odpowiedniej jakości produkowanych produktów,
  • zgłaszanie ewentualnych awarii w maszynach i urządzeniach znajdujących się na hali produkcyjnej

Wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym,
  • gotowość do pracy ciągłej, zmianowej (III zmiany)
  • dokładność w działaniu, umiejętność pracy w grupie, pracowitość,
  • dbanie o jakość wytwarzanego produktu

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o stabilnej, ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stałe wynagrodzenie oraz premie zależne od Twojego zaangażowania oraz realizacji celów,
  • długoterminową współpracę,
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę:

    Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 97 r. nr 133, poz. 883 z późn. zm.) oraz zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie, jak i pozyskanych w przyszłości na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez następujący podmiot: Wosana SA, ul. Batorego 35A, 34-120 Andrychów. Jestem świadoma/-my, że mam prawo dostępu do treści moich danych, ich poprawiania oraz prawo wniesienia żądania usunięcia moich danych, które to uprawnienia przysługują mi w stosunku do wymienionej spółki.

Miejsce pracy
  • Turów pow. częstochowski, Śląskie
Opublikowana
Wygasa (za 9 dni)