Inspektor ds. medialnych

Inspektor

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Polski Związek Działkowców Krajowa Rada

Polski Związek Działkowców Stowarzyszenie Ogrodowe w Warszawie () poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Inspektor ds. medialonych.

Zakres obowiązków

  • inicjowanie i prowadzenie działań mających na celu budowanie pozytywnego wizerunku PZD;
  • prowadzenie i obsługa strony internetowej PZD, w tym opracowywanie i zamieszczanie materiałów dotyczących działalności Związku;
  • opracowywanie artykułów i informacji do wydawnictw związkowych, na potrzeby mediów zewnętrznych oraz promocji PZD;
  • redakcja tekstów zgłoszonych do wydawnictw związkowych i stronę internetową PZD;
  • koordynowanie współpracy medialnej pomiędzy jednostkami organizacyjnymi PZD;
  • inicjowanie działań medialnych i ich realizacja we współpracy z jednostkami organizacyjnymi PZD;
  • obsługa profili PZD w mediach społecznościowych;
  • monitoring mediów zewnętrznych pod kątem tematyki PZD i współpraca w tym zakresie z kierownictwem PZD;
  • utrzymywanie bieżących kontaktów z mediami, przygotowywanie komunikatów prasowych, organizacja konferencji prasowych

Wymagania

    • wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
    • kierunek/specjalność: polonistyka, komunikacja społeczna, public relations
    • umiejętności: Obsługa urządzeń biurowych
    • uprawnienia:
    • doświadczenie zawodowe: 3 lat

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Stabilność zatrudnienia
  • opieka medyczna w Medicover
  • Administratorem danych osobowych jest Polski Związek Działkowców 00-728 Warszawa Bobrowiecka 1, NIP: 5260007711. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polski Związek Działkowców 00-728 Warszawa Bobrowiecka 1, NIP: 5260007711 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Warszawa
Opublikowana
Wygasa (za 13 dni)