Specjalista ds. obsługi Klienta z językiem niemieckim (praca zdalna)

Klient portalu

Specjalista ds. obsługi klienta

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca zdalna

Rekrutacja zdalna

Zakres obowiązków

  • Obsługa klientów niemieckojęzycznych w obszarze IT - samodzielne monitorowanie, diagnozowanie i rozwiązywanie zgłoszeń (sprzęt, oprogramowanie, problemy sieciowe, aplikacje firmowe)
  • Wsparcie klientów w zróżnicowanych projektach w międzynarodowym środowisku (Niemcy, Austria, Szwajcaria)
  • Budowanie i utrzymywanie profesjonalnych relacji z klientami
  • Rozwijanie swojej wiedzy oraz ekspertyzy w zakresie wsparcia technicznego dla dedykowanego klienta

Wymagania

  • Znajomość j. niemieckiego (poziom średnio zaawansowany/zaawansowany) oraz j. angielskiego (poziom początkujący/średnio zaawansowany)
  • Chęć uczenia się i zdobycia doświadczenia w obsłudze klienta biznesowego w obszarze IT
  • Umiejętność rozwiązywania problemów, zarządzanie czasem i zadaniami
  • Komunikatywność
  • Doświadczenie w IT - NIE JEST WYMAGANE (profesjonalne szkolenie onboardingowe i wsparcie od samego początku przygotuje Cię do tej roli)

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + bonus miesięczny + bonus roczny
  • Trzy opcje do wyboru jeśli chodzi o system pracy: można pracować 100% zdalnie lub 100% stacjonarnie lub hybrydowo (biuro i home office)
  • Elastyczny grafik
  • Programy szkoleniowe i indywidualne plany rozwoju z opcją awansu w strukturach firmy na wielu płaszczyznach
  • Możliwość nauki języków obcych
  • Prywatną opiekę medyczną (również dentystyczną)
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie
  • Prywatne ubezpieczenie podróży
  • System MyBenefit
  • Przyjazną atmosferę w zespołach oraz eventy integracyjne
  • Pracę w środowisku międzynarodowym ze strategicznymi klientami firmy
Miejsce pracy
  • Warszawa
  • Praca zdalna
Wynagrodzenie
  • 6 000 - 6 800 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasa (za 18 dni)