Technik integracji systemów (Smart Home)

Technik

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Rekrutacja zdalna

Запрошуємо працівників з України

Agencja rekrutacyjna Human4Human Recruitment powstała w oparciu o fundamentalną wartość procesu rekrutacji – praca w służbie człowiekowi. Agencja rekrutacyjna Warszawa

  • Skutecznie wspieramy naszych Partnerów w pozyskiwaniu najlepszych talentów na rynku.

  • Służymy naszym doświadczeniem i rozległą wiedzą, reprezentując interesy pracodawców na rynku pracy.

  • Projektujemy i prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i kierownicze, koncentrując się szczególnie na etycznym i profesjonalnym podejściu do pracy. Agencja rekrutacyjna Warszawa

  • Analizujemy otoczenie biznesowe organizacji oraz badamy wizerunek pracodawcy na lokalnym rynku.

  • Wspieramy Departamenty Zasobów Ludzkich w budowaniu pozytywnej marki firmy w oczach przyszłych pracowników.

  • Dostarczamy skuteczne rozwiązania w zakresie selekcji i rozwoju kapitału ludzkiego – jako outsourcing usług rekrutacji.

  • Headhunter - identyfikujemy menedżerów wysokiego szczebla lub szczególnie cenionych na rynku specjalistów, nawiązujemy z nimi kontakt w celu skłonienia ich do zmiany pracodawcy i przyjęcia oferty pracy swego klienta (tzw. poszukiwania bezpośrednie).

Dla naszego Partnera - firmy, w której pracują prawdziwi ludzie renesansu: projektanci, doradcy i jednocześnie instalatorzy - szukamy osoby zafascynowanej nowymi technologiami, która chciałaby rozwijać swoją karierę w dziedzinie inteligentnych domów, która chce uczestniczyć w tworzeniu technologii przyszłości dostępnej dla każdego na stanowisku:

Zakres obowiązków

  • Prefabrykację szaf sterowniczych automatyki zgodnie z projektem,
  • Montaż rozdzielnicy na obiekcie (Inwestycji),
  • Montaż urządzeń alarmowych i konfiguracja systemu alarmowego SATEL,
  • Montaż urządzeń automatyki i konfiguracja systemu FIBARO, KNX, AMPIO,
  • Montaż kamer oraz urządzeń sieci LAN i TV,
  • Opracowywanie zestawień elementów potrzebnych do realizacji projektu,
  • Weryfikację instalacji elektrycznej pod kątem zgodności z projektem,
  • Wprowadzanie zmian do dokumentacji powykonawczej w programie AutoCAD.

Wymagania

  • Mile widzialne osoby o statusie studenta lub poniżej 26 r.ż., na początku swojej ścieżki kariery,
  • Wykształcenia technicznego,
  • Doświadczenia w pracy z instalacjami elektrycznymi,
  • Posiadania uprawnień elektrycznych SEP,
  • Zdolności manualnych (montaż, instalacja, serwis),
  • Gotowości do uczenia się,
  • Nastawienia na efektywność w planowaniu swojej pracy.

Oferujemy

  • Stabilną pracę w małej Firmie, ale z przyjazną atmosferą i ludzkim podejściem, w której będziesz miał szansę współpracować bezpośrednio z właścicielem i głównym inżynierem,
  • Klarowną ścieżkę kariery: od Asystenta uczącego się montowania urządzeń poprzez Specjalistę zajmującego się programowaniem systemów automatyki aż po Eksperta odpowiedzialnego za projektowanie instalacji inteligentnych,
  • Możliwość uczenia się najlepszych praktyk w szybko rozwijającej się branży nowoczesnych rozwiązań,
  • Zapewniamy pełne szkolenie i materiały edukacyjne ze sprawdzonych źródeł, a przede wszystkim dostęp do wiedzy, która będzie wykorzystywana w praktyce,
  • Umowę zlecenie dla osób o statusie studenta oraz uczciwe rozliczenie przepracowanych godzin,
  • Zadaniowy charakter pracy w elastycznych godzinach od poniedziałku do piątku,
  • Przejrzysty proces rekrutacyjny, który pozwoli ocenić wzajemnie możliwości podjęcia współpracy, składający się z następujących etapów: rozmowa wstępna z rekruterem, rozmowa telefoniczna z właścicielem, spotkanie osobiste i dzień próbny przy instalacji urządzeń, co pomoże Tobie podjąć decyzję, czy chcesz pracować z instalacjami inteligentnymi.

Miejsce pracy
  • Warszawa
Opublikowana
Wygasa (za 13 dni)