Operator linii produkcyjnej

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 02.06.2022
Centralna Baza Ofert Pracy

Pracownik produkcji

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Odpowiedzialność za prowadzenie całego procesu produkcji na zautomatyzowanej linii spokojnie, najpierw Cię przeszkolimy.
Dbałość o bezpieczne i efektywne funkcjonowanie maszyn w procesie produkcyjnym.
Odpowiedzialność za utrzymywanie maszyn i urządzeń na wymaganym poziomie technicznym - regularne czyszczenie, smarowanie, sprawdzanie parametrów.
Po odpowiednim wdrożeniu możliwość samodzielnego korygowania ustawień maszyny, aby funkcjonowała zgodnie ze standardem.
Możliwość proponowania i wdrażania w życie usprawnienia w pracy linii produkcyjnej.
Pełnienie funkcji lidera zespołu, z którym będziesz pracował na linii.
Odpowiedzialność za zachowanie bezpiecznych warunków pracy i wymaganej jakości produktu.
Praca od poniedziałku do nedzieli, trzyzmianowa, 6-14, 14-22, 22-6.

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
  • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie w pracy na maszynach linii produkcyjnej. Umiejętności kierowania małym zespołem ludzi oraz zdolności organizacyjne, podstawowa obsługa komputera (Excel). Chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych, zaangażowanie, odpowiedzialność, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, stan zdrowia umożliwiający pracę w kontakcie z artykułami spożywczymi

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
  • Opis wynagrodzenia: . Firma oferuje: Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę Unilever, System premiowy uzależn
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
Miejsce pracy
  • Banino pow. kartuski, Pomorskie
Opublikowana
Wygasła (25 dni)