Inżynier /Kierownik Budowy

Inżynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Rekrutacja zdalna

Запрошуємо працівників з України

Agencja rekrutacyjna Human4Human Recruitment powstała w oparciu o fundamentalną wartość procesu rekrutacji – praca w służbie człowiekowi. Agencja rekrutacyjna Warszawa

  • Skutecznie wspieramy naszych Partnerów w pozyskiwaniu najlepszych talentów na rynku.

  • Służymy naszym doświadczeniem i rozległą wiedzą, reprezentując interesy pracodawców na rynku pracy.

  • Projektujemy i prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i kierownicze, koncentrując się szczególnie na etycznym i profesjonalnym podejściu do pracy. Agencja rekrutacyjna Warszawa

  • Analizujemy otoczenie biznesowe organizacji oraz badamy wizerunek pracodawcy na lokalnym rynku.

  • Wspieramy Departamenty Zasobów Ludzkich w budowaniu pozytywnej marki firmy w oczach przyszłych pracowników.

  • Dostarczamy skuteczne rozwiązania w zakresie selekcji i rozwoju kapitału ludzkiego – jako outsourcing usług rekrutacji.

  • Headhunter - identyfikujemy menedżerów wysokiego szczebla lub szczególnie cenionych na rynku specjalistów, nawiązujemy z nimi kontakt w celu skłonienia ich do zmiany pracodawcy i przyjęcia oferty pracy swego klienta (tzw. poszukiwania bezpośrednie).

Dla naszego klienta – prężnie rozwijającej się polskiej firmy z długą tradycją w projektowaniu i wykonywaniu instalacji wentylacyjnych dla przemysłu – poszukujemy obecnie Kandydata, który będzie odpowiedzialny za kierowanie realizowanymi inwestycjami w województwie łódzkim i wielkopolskim jako:

Miejsce pracy: Konin, Kalisz lub Łódź

Zakres obowiązków

  • Koordynowanie robót sanitarnych w ramach modernizacji oraz budowy instalacji sanitarnych,
  • Kontrola jakości wykonanych robót,
  • Uczestniczenie w procesie ofertowym dla nowych projektów (wsparcie dla Działu Handlowego),
  • Przygotowanie budżetów ofertowych oraz realizacyjnych w zakresie instalacji sanitarnych,
  • Przygotowanie zakresu robót do umów z podwykonawcami i harmonogramów,
  • Sporządzanie i nadzór nad dokumentacją techniczną
  • Koordynowanie dostaw materiałów i prac podwykonawców w branży sanitarnej,

Wymagania

  • Min. 2-letniego doświadczenia na stanowisku Inżyniera lub Kierownika Budowy,
  • Wykształcenia wyższego – preferowana Inżynieria Środowiska lub pokrewne,
  • Znajomości zagadnień technicznych z branży HVAC,
  • Znajomości programu AutoCAD i umiejętności analizowania dokumentacji technicznej,
  • Umiejętność kosztorysowania będzie dodatkowym atutem,
  • Posiadanie uprawnień wykonawczych będzie dodatkowym atutem.
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Prawa jazdy kat. B,
  • Gotowości do podjęcia obowiązków zawodowych poza miejscem zamieszkania (delegacje w obrębie województwa łódzkiego i wielkopolskiego).

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i motywujący system wynagrodzeń,
  • Narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon.
  • Możliwość pracy bezpośrednio z Zarządem firmy i realny wpływ na rozwój organizacji – doceniamy pomysły naszych pracowników,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji – rozwijamy się w kierunku nowoczesnego przedsiębiorstwa, które jako pierwsze w swojej dziedzinie będzie stosować skuteczną technologię zaczerpniętą z innych dziedzin budownictwa.

Miejsce pracy
  • Konin pow. Konin, Wielkopolskie
Wynagrodzenie
  • 7 000 - 9 000 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasa (za 16 dni)