Elektromonter

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Rekrutacja zdalna

Запрошуємо працівників з України

Agencja rekrutacyjna Human4Human Recruitment powstała w oparciu o fundamentalną wartość procesu rekrutacji – praca w służbie człowiekowi. Agencja rekrutacyjna Warszawa

  • Skutecznie wspieramy naszych Partnerów w pozyskiwaniu najlepszych talentów na rynku.

  • Służymy naszym doświadczeniem i rozległą wiedzą, reprezentując interesy pracodawców na rynku pracy.

  • Projektujemy i prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i kierownicze, koncentrując się szczególnie na etycznym i profesjonalnym podejściu do pracy. Agencja rekrutacyjna Warszawa

  • Analizujemy otoczenie biznesowe organizacji oraz badamy wizerunek pracodawcy na lokalnym rynku.

  • Wspieramy Departamenty Zasobów Ludzkich w budowaniu pozytywnej marki firmy w oczach przyszłych pracowników.

  • Dostarczamy skuteczne rozwiązania w zakresie selekcji i rozwoju kapitału ludzkiego – jako outsourcing usług rekrutacji.

  • Headhunter - identyfikujemy menedżerów wysokiego szczebla lub szczególnie cenionych na rynku specjalistów, nawiązujemy z nimi kontakt w celu skłonienia ich do zmiany pracodawcy i przyjęcia oferty pracy swego klienta (tzw. poszukiwania bezpośrednie).

Dla Naszego Partnera - dynamicznie rozwijającego się producenta instalacji elektrycznych - poszukujemy obecnie Kandydata, który będzie odpowiedzialny za montaż rozdzielnic, instalacji elektrycznych oraz układanie kabli i przewodów na stanowisku:

Zakres obowiązków

  • Układaniem tras kablowych,
  • Montażem rozdzielnic elektrycznych,
  • Układaniem kabli i przewodów,
  • Montażem lamp i osprzętu elektrycznego,
  • Instalacjami elektrycznymi NN i SN.

Wymagania

  • Wykształcenia technicznego w kierunku elektryki lub elektroenergetyki,
  • Minimum rocznego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
  • Umiejętności czytania schematów elektrycznych oraz dokumentacji technicznej (obowiązkowo),
  • Posiadania uprawnień SEP do 1kV (mile widziane),
  • Łatwości w przyswajaniu wiedzy technicznej,
  • Zaangażowania oraz chęci uczenia się,
  • Czynnego prawa jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę) w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjny system wynagradzania (podstawa + premia roczna),
  • Dodatkowe ubezpieczenie grupowe,
  • Praca w przyjaznym i nastawionym na współpracę zespole w ambitnie rozwijającej się spółce,
  • Indywidualny plan wdrożenia na stanowisku i rozwój zawodowy dzięki szkoleniom,
  • Praca w niekorporacyjnej atmosferze wśród praktyków nastawionych na współpracę,
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego.

Miejsce pracy
  • Wrocław
Wynagrodzenie
  • 4 000 - 6 000 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasa (za 9 dni)