Młodsza księgowa/ księgowa

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 31.07.2022
KAMIL ZIELIŃSKI

Księgowy

Umowa o pracę

Opis stanowiska

Jesteś rzetelną i dokładną osobą? Czujesz się dobrze w branże finansowej?
Fajnie, że trafiłeś, szukamy akurat Ciebie.

Aktualnie do naszego biura w centrum Szczecina, rekrutujemy pracownika na stanowisko: KSIĘGOWA/-Y.

Do głównych obowiązków będzie należało:

- księgowanie wyciągów bankowych i kas;
- weryfikacja zapisów na kontach i ich prawidłowość;
- prowadzenie dokumentów wg wypracowanych procedur;
- generowanie różnego rodzaju zestawień dla klientów biura rachunkowego;
- obsługa i wsparcie obiegu dokumentów.

Wymagania stanowiska

- wykształcenie średnie lub wyższe (kierunek rachunkowość lub ekonomia);
- podstawowa znajomość zagadnień księgowych;
- mile widziany język angielski na poziomie B1;
- doświadczenie mile widziane w prowadzeniu pełnych ksiąg rachunkowych;
- umiejętności analityczne;
- sumienność, samodzielność, dobra organizacja własnej pracy;
- rzetelność i dokładność;
- chęć wiedzy i rozwoju;
- znajomość excela – średnio zaawansowany.

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub zlecenie;
- pakiet wynagrodzeń zawierający wynagrodzenie stałe oraz premię;
- profesjonalne wdrożenie w obowiązki i wsparcie doświadczonego zespołu;
- szkolenia podnoszące Twoje kwalifikacje;
- swobodną atmosferę pracy;
- pracę w międzynarodowym środowisku;
- narzędzia pracy: laptop, telefon komórkowy;
- możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia;
- dodatkowy dzień płatnego urlopu z okazji Twoich urodzin;
- nieograniczony dostęp do pysznej kawy.

Czekamy na Ciebie w naszym biurze, które się mieści w centrum Szczecina, już masz zarezerwowane miejsce postojowe dla swojego auta.
W razie, gdy nie masz auta, przystanek autobusowy oraz stację rowerową znajdziesz w 5 minutach od biura.

Doskonale wiesz co masz zrobić. Nie czekaj. Aplikuj już teraz!
Wypełnij krótki formularz, zaznacz wszystkie zgody RODO i wciśnij "Aplikuj". Po wszystkich krokach zostajesz naszym kandydatem, nasz pracownik skontaktuje się z tobą dla omówienia szczegółów.
Miejsce pracy
  • Szczecin
Opublikowana
Wygasła (12 dni)