Partner do spraw sprzedaży / współpraca ajencyjna

Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie
  • Gryfów Śląski, dolnośląskie pow. lwówecki

Inny

Umowa o pracę

Partner do spraw sprzedaży w Punkcie Przyjmowania Zakładów - FORTUNA

Twój zakres obowiązków

Zarządzanie Punktem Przyjmowania Zakładów
Profesjonalna Obsługa Klientów zgodnie ze standardami firmy
Aktywna sprzedaż oraz realizacja planów sprzedażowych
Dbanie o dobry wizerunek Punktu Przyjmowania Zakładów

Nasze wymagania:

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej lub gotowość do jej założenia
Posiadanie lokalu (możliwość wynajęcia przystosowanego kontenera)
Umiejętności sprzedażowe
Umiejętność budowania relacji z klientami
Wysoka kultura osobista
Zaangażowanie oraz optymizm
Mile widziane doświadczenie w pracy w sprzedaży
Niekaralność

Naszym Partnerom Biznesowym gwarantujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie oparte na systemie prowizyjnym
Nawiązanie współpracy z renomowaną Firmą i wykorzystanie jej skali działania
Znaną, rozpoznawalną markę na rynku bukmacherskim
Najlepszą ofertę produktową na rynku
Brak wkładu finansowego
Prowadzenie wszelkich formalności prawnych związanych z działalnością hazardową
Profesjonalne Szkolenie personelu wraz z wydaniem certyfikatu dla osób przyjmujących zakłady
Pełne wsparcie Menadżera Regionalnego w zakresie współpracy
Pełne wyposażenie techniczne włącznie z zapewnieniem usług serwisowych
Comiesięczna dostawa niezbędnych artykułów biurowych

Jeśli prowadzisz działalność i masz wolne miejsce do zagospodarowania istnieje możliwość wyposażenia w boks o wymiarach 1,5 x 1,5 m z samoobsługową maszyną.

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu
tel :

Obecnie poszukujemy partnerów do współpracy agencyjnej: Gryfów Śl., Gubin, Bogatynia, , Świebodzin, Sulechów, Lubsko, Nowy Tomyśl, Wschowa, Wolsztyn, Iłowa, Żagań, Nowogród Bobrzański, Krosno Odrzańskie, Chojnów, Polkowice.
Dodana
Wygasa (za 3 dni)