Głowna księgowa/ główny księgowy

Firma paliwowa

Księgowy

Umowa o pracę

Zakres obowiązków:
• samodzielne prowadzenie księgowości,
• prowadzenie pełnej i uproszczonej księgowości podmiotów gospodarczych;
• dekretowanie i księgowanie operacji gospodarczych;
• prowadzenie procesu uzgadniania rozrachunków i transakcji finansowych oraz rozliczanie operacji finansowych;
• prowadzenie ewidencji księgowej;
• księgowanie faktur od dostawców i przygotowywanie płatności;
• prowadzenie bieżących rozliczeń z bankami i innymi instytucjami finansowymi;
• potwierdzanie sald należności i zobowiązań z kontrahentami oraz uzgadnianie rozrachunków, w tym także wyjaśnianie zaistniałych różnic;
• obsługiwanie programów księgowych REWIZOR, INSERT GT, SUBIEKT, COMARCH XL;
• sporządzanie deklaracji podatkowych, tj. CIT, VAT, podatek od nieruchomości;
• sporządzanie raportów finansowych; współpraca z klientami zewnętrznymi firmy, tj. dostawcami usług, kancelarią prawną, urzędami, biegłym rewidentem, itp.;
• sporządzanie sprawozdań finansowych zgodnie z obowiązującymi przepisami;
• przechowywanie dowodów księgowych oraz dbanie o prawidłowy obieg dokumentów finansowych;
• opiniowanie sporządzanych umów z kontrahentami w zakresie rozliczeń finansowych i podatkowych;
• aktywna współpraca i reprezentowanie spółki w kontaktach z doradcami podatkowymi oraz organami podatkowymi;

Nasze wymagania:
• wykształcenie średnie lub wyższe o profilu rachunkowym (ekonomia, finanse, zarządzanie),
• doświadczenie zawodowe wystarczające do samodzielnego prowadzenia księgowości,
• dobra organizacja pracy oraz samodzielność w działaniu,
• obsługa programów księgowych,
• obsługa urządzeń biurowych,
• doświadczenie w branży paliwowej będzie dodatkowym atutem,

To oferujemy:
• umowa o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie,
• stabilne warunki zatrudnienia,
• możliwość kreowania własnego środowiska pracy,
• opiekę medyczną,
• stałe godziny pracy,
Miejsce pracy
  • Raszków pow. ostrowski, Wielkopolskie
Opublikowana
Wygasa (za 3 dni)