Inspektora weterynaryjnego ds. higieny środków spożywczych pochodzenia zwierzęcego

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 23.05.2022
Centralna Baza Ofert Pracy

Weterynarz

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Osoba na tym stanowisku:
Przeprowadza kontrole żywności pochodzenia zwierzęcego, ubocznych produktów pochodzenia zwierzęcego oraz pasz przeznaczonych na eksport w celu certyfikowania przesyłek krajowych na rynek Wielkiej Brytanii, pozostałych państ trzecich i Unii Europejskiej,
Sporządza dokumentację, prowadzi ewidencje wysyłek do Wielkiej Brytanii oraz pozostałych państw trzecich i Unii Europejskiej,
Kontroluje podmioty gospodarcze zajmujące się pozyskaniem, obrotem, przetwórstwem mleka i produkcją jego przetworów,
Kontroluje kwalifikację ubocznych produktów pochodzenia zwierzęcego, ich znakowanie i usuwanie z zakładów oraz prowadzoną dokumentację,
Pobiera próbki do badań kontrolowanych substancji niedozwolonych, pozostałości chemicznych, biologicznych produktów leczniczych i skażeń promieniotwórczych u zwierząt żywych, w tkankach lub narządach zwierząt po uboju, w środkach spożywczych pochodzenia zwierzęcego,
Sporządza niezbędną dokumentację, rejestry i sprawozdania wynikające z pełnionego nadzoru.

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne
  • Inne wymagania: Potrzebne ci będą (wymagania niezbędne) Wykształcenie: wyższe weterynaryjne, Prawo wykonywania zawodu lekarza weterynarii Znajomość obowiązującego prawa weterynaryjnego krajowego i UE oraz kodeksu postepowania administracyjnego Umiejętność stosowania i egzekwowania prawa w praktyce Prawo jazdy kat. B Umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych Posiadanie obywatelstwa polskiego Korzystanie z pełni praw publicznych Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe Dodatkowym atutem będzie (wymagania dodatkowe) Staż pracy w zawodzie lekarza weterynarii mile widziany Umiejętność rozwiązywania problemów i działanie w sytuacjach stresowych, Umiejętność pracy w zespole, Mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 6 500 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
Miejsce pracy
  • Białystok
Opublikowana
Wygasła (1 miesiąc)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.