Serwisant do działu reklamacji i zwrotów r159/1387-667/22

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 29.05.2022
Centralna Baza Ofert Pracy

Elektronik

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

- obsługa klienta w zakresie serwisu oraz reklamacji, prowadzenie dokumentacji związanej z reklamacjami i serwisem, analizowanie zasadności roszczeń oraz nadzór nad terminowością i zgodnością realizowanych zadań;
- nadzór nad reklamacjami (przyjmowanie, weryfikacja techniczna i merytoryczna);
- przygotowanie odpowiedzi na reklamację i przekazanie jej klientowi;
- wyjaśnienie wątpliwości klientów dotyczących reklamacji;
- wprowadzenie reklamacji do systemu

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
  • Uprawnienia: znajomość pakietu MS Office, obsługa komputera
  • Inne wymagania: wiedza z zakresu budowy i funkcjonowania pojazdów mechanicznych, znajomość specyfiki części motoryzacyjnych, wykształcenie techniczne, zamiłowanie do majsterkowania, umiejętność obsługi komputera, w tym z zakresu pakietu MS Office, sumienne i staranne wykonywanie powierzonych prac, bardzo dobra organizacja pracy, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz umiejętności manualne i doświadczenie warsztatowe z zakresu naprawy i obsługi pojazdów samochodowych będą dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 3 900 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies
Miejsce pracy
  • Włocławek
Opublikowana
Wygasła (1 miesiąc)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.