Kierownik zespołu sprzedaży

Kierownik

Umowa o pracę

Pełny etat

Kierownik/koordynator

W Helpfind najważniejsze jest dla nas zapewnienie najwyższej jakości obsługi Klienta. W naszych działaniach, Klient oraz jego potrzeby stawiamy zawsze w centrum każdego z procesów. W naszej organizacji prowadzimy wiele projektów, dzięki którym nasi Klienci mogą zyskać nasze wsparcie na wielu płaszczyznach. Aktualnie, ze względu na uruchomienie nowego projektu, poszukujemy Kierownika zespołu sprzedażowego. Projekt dotyczy pomocy Klientom, którzy posiadają kredyt we frankach i są zainteresowani wsparciem w zakresie unieważnienia bądź odfrankowienia swojej umowy.

Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Zakres obowiązków

Jakie wyzwania Ciebie czekają?

  • Dopasowanie najlepszych rozwiązań finansowych dla Klientów zainteresowanych naszymi usługami.
  • Sprzedaż usług z zakresu pomocy finansowo-prawnej przy unieważnieniu umowy kredytowej we frankach.
  • Budowanie długofalowych relacji z klientami oraz obsługa ich w trakcie całego procesu.
  • Odpowiedzialność za realizacje planów sprzedażowych.

Wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w jednym z tych obszarów: bankowość, finanse lub ubezpieczenia.
  • Branża finansowa lub ubezpieczeniowa jest Tobie dobrze znana.
  • Masz doświadczenie w pracy w sprzedaży, jesteś proaktywny i lubisz osiągać założone cele.
  • Jesteś komunikatywny, zorientowany na klienta i w aktywny sposób potrafisz słuchać o jego potrzebach.
  • Jesteś osobą sumienną i zaangażowaną w wykonywane zadania.

Oferujemy

Co zyskasz?

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjną prowizję sprzedażową.
  • Szkolenia wprowadzające oraz wsparcie merytoryczne na każdym etapie współpracy.
  • Przyjazną atmosferę pracy w energicznym i zgranym zespole otwartym na nowe pomysły.
  • Samodzielność w realizacji zadań.
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz realny wpływ na realizowane zadania.
  • Administratorem danych osobowych jest Helpfind Sp. z o.o. 63-400 Ostrów Wielkopolski Pułaskiego 11, NIP: 6222763569. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Helpfind Sp. z o.o. 63-400 Ostrów Wielkopolski Pułaskiego 11, NIP: 6222763569 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Ostrów Wielkopolski pow. ostrowski, Wielkopolskie
Opublikowana
Wygasa (za 9 dni)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.