Operator frezarki CNC

Operator

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Firma P.P.H.U. "Ronald" od ponad 20 lat zajmuje się obróbką skrawaniem oraz budową maszyn i urządzeń przemysłowych.

Miejsce pracy: Jasienica (Powiat Bielski)

Stanowisko: Frezarka CNC HAAS

Zakres obowiązków

  • Programowanie i obsługa frezarki CNC,
  • Kontrola jakości wykonanych detali.

Wymagania

  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych.

Oferujemy

  • Zarobki adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • Możliwość rozwoju (zarobki, umiejętności),
  • Stabilna praca w 8 - godzinnym systemie (pierwsza zmiana),
  • Praca w młodym zespole.
Miejsce pracy
  • Jasienica pow. bielski, Śląskie
Wynagrodzenie
  • 27 - 30 PLN / h brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasa (za 12 dni)