Specjalista ds. kadr i płac

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 29.05.2022
Centralna Baza Ofert Pracy

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

- Przygotowywanie list płac, naliczanie rachunków do umów, weryfikacja i rozliczanie czasu pracy pracowników, przygotowywanie deklaracji ZUS, przygotowywanie dokumentacji pracowniczej - obsługa kadrowa, bieżące prace w dziale kadr i płac.
- Godziny pracy: 8:00-16:00.

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
  • Inne wymagania: Wymagane doświadczenie zawodowe: min. 2 lata pracy w dziale kadr i płac. Mile widziany udział w kursach doszkalających. Wymagana znajomość przepisów ZUS (rozliczanie składek na ubezpieczenia społeczne oraz zasiłków). Wymagana znajomość przepisów dot. podatku PIT (płatnik). Wymagana umiejętność przygotowywania list płac, prowadzenia dokumentacji kadrowej, umiejętność rozliczania składek na ubezpieczenia społeczne oraz zasiłków. Wymagana umiejętność obsługi programu Płatnik. Mile widziana znajomość programu Gratyfikant.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 3500 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na początek okres próbny do trzech miesięcy. N
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
Miejsce pracy
  • Katowice
Opublikowana
Wygasła (29 dni)