Księgowa / Księgowy do biura rachunkowego

Księgowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Kancelaria Podatkowa Junosza sp. z o.o.

Nieprzerwanie od 22 lat nasz zespół tworzą profesjonaliści z długoletnim doświadczeniem zawodowym. Wierzymy w nowoczesną księgowość, obsługę dopasowaną do potrzeb danej firmy i jej branży. Indywidualne podejście uwielbiają też nasi klienci, dlatego ich liczba stale się powiększa.

W związku z tym zapraszamy do przystąpienia do rekrutacji na stanowisko: Księgowej/Księgowego.

Rekrutacja nastąpi w formie dwuetapowej:

  • 1 etap: spotkanie w siedzibie biura lub videocall
  • 2 etap: spotkanie w siedzibie biura

Zakres obowiązków

  • Samodzielna obsługa klientów biura w zakresie prowadzenia ksiąg handlowych,
  • Sporządzanie deklaracji, sprawozdań finansowych i bilansów,
  • Kontakt mailowy i telefoniczny z klientami w godzinach pracy biura,
  • Praca na programach enova365 i Płatnik.

Wymagania

  • Min. 3-letnie doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości,
  • Praktyczna i teoretyczna wiedza na temat zagadnień finansowo-księgowych i podatków,
  • Doświadczenie pracy z programem enova365,
  • Odpowiedzialność, zaangażowanie, komunikatywność,
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę lub świadczenie usług B2B,
  • Serdeczną atmosferę w miejscu pracy,
  • Nowoczesny system księgowy,
  • Wsparcie merytoryczne doradcy podatkowego,
  • Szkolenia księgowe oraz związane z systemem IT w celu rozwoju i usprawnienia pracy,
  • Po okresie próbnym możliwość pracy hybrydowej (w biurze i w domu),
  • Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Podatkowa Junosza sp. z o.o. 01-496 Warszawa Rostworowskiego 16B lok.2, NIP: 5223001826. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kancelaria Podatkowa Junosza sp. z o.o. 01-496 Warszawa Rostworowskiego 16B lok.2, NIP: 5223001826 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Warszawa
Wynagrodzenie
  • 3 000 - 7 000 PLN / mies. netto Kontrakt B2B
  • 3 500 - 6 500 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasa (za 6 dni)