Specjalista ds. ofertowania

Kosztorysant

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Zakres obowiązków

  • kalkulacja robót budowlanych i kompleksowe przygotowanie ofert dla inwestorów,

  • przygotowanie harmonogramów,

  • szczegółowa analiza merytoryczna, techniczna dokumentacji przetargowej i techniczno-budowlanej oraz zgłaszanie ewentualnych uwag,

  • optymalizacja rozwiązań technicznych projektu wraz z analizą kosztową,

  • aktywne pozyskiwanie podwykonawców i dostawców materiałów na terenie całego kraju, rozsyłanie zapytań ofertowych,

  • analiza otrzymanych ofert oraz negocjowanie cen z dostawcami i podwykonawcami.

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe (budowlane/konstrukcyjne),
  • minimum roczne doświadczenie w zakresie sporządzania kosztorysów,
  • umiejętność czytania i analizy dokumentacji techniczno-budowlanej,
  • znajomość Pakietu MS Office, programu AutoCad, programu kosztorysowego,
  • skrupulatność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
  • zdolność myślenia analitycznego.

Oferujemy

  • możliwość udziału w realizacji najciekawszych i największych projektów w Polsce północnej,
  • zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu, na podstawie umowy o pracę, lub innej dogodnej formy zatrudnienia, w grupie kapitałowej,
  • posiadającej ugruntowaną pozycję,
  • finansowanie szkoleń mające na celu Twój rozwój i podnoszenie kwalifikacji,
  • pracę w godzinach 08-16.00, lub 09.00 - 17.00,
  • dobre wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników pracy,
  • opiekę medyczną,
  • dopłatę do posiłków,
  • ciekawą pracę w młodym, ale już doświadczonym zespole specjalistów,
  • atmosferę pracy opartą na wzajemnym szacunku, pomocy i dzieleniu się wiedzą.
  • Administratorem danych osobowych jest BAUHAUS sp. z o.o. 81-815 Sopot ul. Tatrzańska 19, NIP: 5851384960. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Miejsce pracy
  • Sopot pow. Sopot, Pomorskie
Opublikowana
Wygasa (za 2 dni)