Lider Magazynu

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 28.05.2022

Team leader

Umowa o pracę

Pełny etat

Ekspert/lider

Rekrutacja zdalna

Запрошуємо працівників з України

Firma rekrutacyjna specjalizująca się w rekrutacjach stałych.

miejsce pracy: Świecko

Zakres obowiązków

  • zarządzanie zespołem: magazynierami, operatorami wysokiego składu (zespołem około 10- 20 osób),
  • organizacja, planowanie oraz rozliczanie zespołu,
  • odpowiedzialność za realizację celów,
  • odpowiedzialność za terminowość oraz poprawność realizacji operacji magazynowych,
  • tworzenie raportów z wykonywanej pracy,
  • współpraca z innymi działami firmy,

Wymagania

  • doświadczenie w kierowaniu zespołem oraz pracą magazynu,
  • doświadczenie w realizacji celów,
  • znajomość zasad funkcjonowania magazynu,

Oferujemy

  • umowę pracę,
  • pełen etat,
  • pracę w systemie 2 zmianowym ( 6-14 i/lub 10-18)
  • dofinansowanie do kosztów dojazdów do pracy,,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • program onboardingowy,
  • wewnętrzny system poleceń pracowniczych,
  • Administratorem danych osobowych jest HR Projekt Klaudia Przybylska 64-000 Kościan Prusa 7, NIP: 6981860052. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HR Projekt Klaudia Przybylska 64-000 Kościan Prusa 7, NIP: 6981860052 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Gorzów Wielkopolski
Opublikowana
Wygasła (1 miesiąc)