Magazynier

Magazynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Magazynier

Iron Force Poland Sp. z o.o. – producent elementów systemów bezpieczeństwa stosowanych w przemyśle motoryzacyjnym należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw z centralą na Tajwanie. Do naszego zakładu zlokalizowanego w Zabrzu poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Zakres obowiązków

załadunek i rozładunek towarów;

kompletowanie, przygotowanie i wydawanie surowców na linie produkcyjne;

prowadzenie dokumentacji magazynowej;

kontrola i raportowanie stanów magazynowych;

kontrola jakościowa i ilościowa przychodzących materiałów;

utrzymanie porządku w magazynie

Wymagania

uprawnienia do obsługi wózka widłowego;

doświadczenie na podobnym stanowisku;

Oferujemy

pracę w systemie 3 zmianowym;

wynagrodzenie adekwatne do wykształcenia i doświadczenia na podobnym stanowisku;

miłą atmosferę pracy w zgranym zespole;

premię miesięczną uzależnioną od wyników pracy;

prywatną opiekę medyczną finansowaną przez firmę;

dopłatę do ubezpieczenia na życie

  • Administratorem danych osobowych jest Iron Force Poland Sp. z o.o. 41-807 Zabrze ul. Macieja Wilczka 6, NIP: 9492223790. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez: Iron Force Poland Sp. z o.o. 41-807 Zabrze ul. Macieja Wilczka 6, NIP: 9492223790 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Zabrze
Opublikowana
Wygasa (za 8 dni)