Pracownik drogowy - nie wymagamy doświadczenia (Myślibórz)

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 28.05.2022

Budowlaniec

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Po więcej informacji na temat naszej firmy zapraszamy na: www.maldrobud.pl

Administratorem Państwa danych osobowych jest Maldrobud Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Myśliborzu 74-300.

Administrator powołał Inspektora Danych Osobowych. Zapraszamy do zapoznania z treścią klauzuli informacyjnej na stroniewww.maldrobud.pl/polityka-prywatnosci.html

Firma MALDROBUD to zgrany 250-osobowy zespół, prężnie działający w branży budowy i utrzymania dróg na terenie woj. lubuskiego i zachodniopomorskiego.

Szukasz pracy od zaraz?

Jesteś dyspozycyjny od poniedziałku do piątku?

Praca fizyczna nie jest Ci obca?

Dołącz do zespołu Maldrobud!

Nie wymagamy doświadczenia! Wszystkiego Cię nauczymy!

W związku z rozwojem naszej firmy w Myśliborzu i rozbudową zespołu szukamy pracowników na stanowisko:

PRACOWNIK BUDOWLANO-DROGOWY

Zakres obowiązków

  • Roboty budowlane: drogowe, ziemne, porządkowe przy utrzymaniu dróg na terenie woj. lubuskiego i zachodniopomorskiego

Wymagania

  • chęci do pracy

Oferujemy

  • Umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia
  • Wynagrodzenie składa się z podstawy oraz premii miesięcznych do 20% oraz premii rocznej (Stawka podstawowa dla osób bez doświadczenia to 23-25 zł/h brutto, dla osób z doświadczeniem od 26 zł/h brutto)
  • Pracę blisko miejsca zamieszkania, codzienne powroty do domu
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pracę w świetnym zespołem

  • Administratorem danych osobowych jest Maldrobud 74-300 Myślibórz Królewiecka 43, NIP: 5971652742. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Maldrobud 74-300 Myślibórz Królewiecka 43, NIP: 5971652742 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Gorzów Wielkopolski
Opublikowana
Wygasła (1 miesiąc)