Fizjoterapeuta Sochaczew

Rekrutacja medyczna

Inny

Umowa o pracę

Poszukujemy fizjoterapeuty do placówki na terenie Sochaczewa. Oferta pracy może stanowić podstawowe lub dodatkowe źródło dochodu dla fizjoterapeuty.

Wymagania

-wykształcenie wyższe magisterskie,
-prawo wykonywania zawodu fizjoterapeuty,
-minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe,
-umiejętność obsługi komputera i aplikacji mobilnych,
-zaangażowanie w pracę,
-mile widziane certyfikaty potwierdzające ukończenie szkoleń zawodowych,
-mile widziane doświadczenie w wizytach domowych.

Zapewniamy:
-szkolenia podnoszące kompetencje zawodowe,
-pracę w nowoczesnej placówce,
-atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
-pracę w ramach kontraktu z NFZ,
-możliwość rozwoju zawodowego,
-elastyczne godziny pracy

Preferowane formy zatrudnienia:
-własna działalność gospodarcza,
-umowa zlecenie.

Obowiązki :
-realizacja określonego cyklu terapeutycznego
-prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z przepisami prawa
-znajomość testów rekomendowanych przez KIF, niezbędnych do określenia planu i zakresu fizjoterapii oraz oczekiwanych efektów postępowania fizjoterapeutycznego.

Wymiar pracy do ustalenia.

Zainteresowanych proszę o przesyłanie CV przez lento lub bezpośrednio na mail: rekrutacja.medyczna.reh @ gmail.com
Miejsce pracy
  • Sochaczew pow. sochaczewski, Mazowieckie
Opublikowana
Wygasa (za 5 dni)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.