Product Specialist (Marka Własna)

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 27.05.2022

Product manager

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Zakres obowiązków

  • Wyszukiwanie dostawców z zakresu Marki Własnej i co-packingu - prowadzenie bazy dostawców i jej stały rozwój
  • Zarządzanie portfolio opakowań i surowców w zależności od potrzeb firmy
  • Analiza ofert dostawców; negocjowanie warunków współpracy, dostaw; budowanie długoterminowych relacji
  • Zagwarantowanie bezpieczeństwa firmy w zakresie źródeł dostaw: alternatywni dostawcy, dostawcy o odpowiednim potencjale produkcyjnym
  • Formalizowanie współpracy z dostawcami na warunkach firmy (wzory umów, zasady współpracy)
  • Audyty u dostawców, wizytacje
  • Składanie zamówień u dostawców, ustalanie szczegółów usługi, obsługa i kontrola poprawności faktur zakupowych
  • Dbałość o terminowość dostaw
  • Kontrola jakości realizowanych dostaw – we współpracy z Działem Jakości
  • Odpowiedzialność za utrzymywanie optymalnych poziomów zapasów magazynowych
  • Zapewnienie stanów magazynowych u dostawców
  • Kontrola dokumentacji dotyczącej zamówień, dostaw, reklamacji – okresowe raportowanie
  • Zaangażowanie w pracę Działu Zakupów

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: zarządzanie i marketing, ekonomia, logistyka, towaroznawstwo, technologia żywienia)
  • Min. 2-3 lata praktycznego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej z branży FMCG
  • Odbyte szkolenia z zakresu negocjacji zakupowych, zarządzania łańcuchem dostaw
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie; język niemiecki – mile widziany
  • Szeroka znajomość firm branży spożywczej oferujących usługę produkcji Marki Własnej, ze szczególnym uwzględnieniem przekąsek, napojów roślinnych oraz opakowań, non-food itp.
  • Preferowana znajomość firm z branży co-packingu
  • Doświadczenie w zarządzaniu budżetem zakupowym
  • Praktyczna wiedza z zakresu procedur zakupowych
  • Doświadczenie w negocjacjach cen, zapisów umów
  • Umiejętność podejmowania decyzji oraz strategicznego myślenia i przewidywania konsekwencji działania
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne oraz negocjacyjne
  • Samodzielność i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Wysoka odpowiedzialność za powierzony obszar i konsekwencja w działaniu
  • Gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Stała pensja + potencjalna premia zgodnie z regulaminem firmy
  • Niezbędne narzędzia do pracy – telefon, laptop

  • Administratorem danych osobowych jest FOODjobs Sp. z o.o. 25-116 Kielce Ściegiennego 252, NIP: 6572928315. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez FOODjobs Sp. z o.o. 25-116 Kielce Ściegiennego 252, NIP: 6572928315 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Poznań
Opublikowana
Wygasła (1 miesiąc)