Kierownik Działu Przygotowania Produkcji

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 27.05.2022

Kierownik

Umowa o pracę

Pełny etat

Kierownik/koordynator

PROMAR STEEL SP. Z O.O. SP.K.

Firma Promar Steel jest prężnie rozwijającą się firmą z zaplanowanym rocznym harmonogramem prac. Nasze produkty mają zastosowanie w obiektach luksusowych, historycznych oraz zawierających szyby przeciwpożarowe. Wykonujemy produkty indywidualnie na potrzeby klienta, a także prototypy – w tym ponadgabarytowe konstrukcje, zawierające nietuzinkowe rozwiązania głównie na rynki USA oraz UE. W chwili obecnej dział badawczo-rozwojowy opracowuje również model dostosowany do specyfiki rynku francuskiego. Posiadamy atesty zgodne z zapotrzebowaniem i wymaganiami producentów profili oraz pozostałych materiałów systemowych, m.in. okuć wchodzących w skład konstrukcji.

Promar Steel od ponad 20 lat tworzy okna i drzwi stalowe, mosiężne, z cortenu i innych materiałów. Produkcja odbywa się ręcznie, ale przy wykorzystaniu najnowszej dostępnej technologii. Takie połączenie pozwala nam uzyskać najwyższą możliwą precyzję. Produkty wykonywane są pod indywidualne zamówienie klienta, a montowane są w obiektach luksusowych, historycznych i o industrialnym designie. Całość prac produkcyjnych odbywa się u nas, w tym spawanie i lakierowanie, przez co mamy kontrolę nad jakością od samego początku do końca. W wielu przypadkach pracujemy na prototypach szukając najlepszych możliwych rozwiązań funkcjonalnych.Obecnie zatrudniamy ponad 55 osób, a nasze produkty umieszczone są w inwestycjach na terenie USA, Kanady i Unii Europejskiej.

Zakres obowiązków

  • koordynowanie pracy działu,
  • nadzór nad dokumentacją procesów produkcyjnych
  • optymalizację procesów związanych z funkcjonowanie działu
  • opracowywanie rozwiązań mających na celu optymalizację wydajności i podnoszenie standardów jakościowych
  • nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem programu do produkcji okien
  • planowanie produkcji

Wymagania

  • doświadczenie w branży produkcyjnej
  • wykształcenie min. średnie techniczne, wykształcenie wyższe
  • znajomość nowoczesnych metod zarządzania
  • umiejętność planowania produkcji
  • odpowiedzialność i sumienność
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu
  • umiejętność skutecznego motywowania pracowników
  • dobra znajomość rysunku technicznego
  • znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • stabilne miejsce pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • elastyczne formy zatrudnienia
  • rozwój zawodowy
  • szkolenia
  • Administratorem danych osobowych jest PROMAR STEEL SP. Z O.O. SP.K. 67-400 Wschowa SIEDLNICA 36B, NIP: 4970080438. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PROMAR STEEL SP. Z O.O. SP.K. 67-400 Wschowa SIEDLNICA 36B, NIP: 4970080438 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Wschowa pow. wschowski, Lubuskie
Opublikowana
Wygasła (1 miesiąc)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.