Elektromonter

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Energoaparatura SA jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku specjalistycznych usług budowlano-montażowych.

Miejsce pracy - delegacje:

Katowice / śląskie

oraz woj. wielkopolskie, opolskie, dolnośląskie

Zakres obowiązków

  • montaż urządzeń elektrycznych i aparatury pomiarowej,
  • wykonywanie prac konserwacyjno – remontowych instalacji elektrycznych,
  • prefabrykacja aparatury elektrycznej, pomiarowej, sterowniczej oraz osprzętu elektrycznego,
  • układanie kabli elektrycznych, pomiarowych, sygnalizacyjnych,
  • montaż tras kablowych i impulsowych

Wymagania

  • umiejętności organizacji pracy,
  • umiejętności posługiwania się dokumentacją techniczną,
  • znajomości obsługi urządzeń i przyrządów monterskich,
  • mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV,
  • doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • gotowości do pracy w delegacji na terenie Polski.

Oferujemy

  • stabilność i atrakcyjne warunki zatrudnienia na umowę o pracę,
  • sfinansowanie kosztów szkoleń zawodowych.
  • bieżący kontakt z najnowszymi technologiami,
  • pracę pełną wyzwań,
  • właściwą i przyjemną atmosferę,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
  • pakiet benefitów (wczasy pod gruszą, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie).
  • Administratorem danych osobowych jest Energoaparatura S.A. 40-276 Katowice Pułaskiego 7, NIP: 6340128707. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Miejsce pracy
  • Katowice
Opublikowana
Wygasa (za 6 dni)