Elektryk (elektromonter, automatyk)

Elektryk

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca od zaraz

Firma HITIN powstała w 1992 roku. Głównymi obszarami naszej działalności są: automatyka i robotyka przemysłowa, elektronika przemysłowa, remonty, naprawy oraz modernizacje maszyn i urządzeń elektrycznych, transformatorów. Prowadzimy serwis maszyn i urządzeń elektrycznych, systemów automatyki i transportu wewnętrznego (linie przenośnikowe) oraz elektroniki przemysłowej. Jesteśmy integratorem systemów automatyki przemysłowej.

Poszukujemy osoby na stanowisko elektryka/elektromontera/automatyka.

Jeżeli interesujesz się tematyką związaną z elektrotechniką, elektroniką czy automatyką, brakuje Ci doświadczenia lub chciałbyś się nadal rozwijać w tym zakresie pracując w przemyśle - zapraszamy do aplikowania.

Praca u nas odbywa się w pozytywnej i przyjaznej atmosferze, nie ma przesadnej formalizacji, ze swoimi przełożonymi czy szefem masz częsty kontakt a nie tylko od święta, nie masz problemu ze zgłaszaniem swoich uwag czy pomysłów, możesz się nauczyć prefabrykacji szaf pod nadzorem doświadczonych pracowników ale musisz znać chociaż symbole elektryczne, wraz z nabywaniem doświadczenia (na pewno szerszego niż w korpo) i samodzielności jest progres zarobków, praca jest bez zmianowa, jest sporo wyzwań ale tego wymaga przemysł, firma zapewnia wszelkie narzędzia, jest zaplecze socjalne, praca wyjazdowa jest a jej ilość jest zależna od sytuacji na rynku.

Zakres obowiązków

  • prefabrykacja szaf sterowniczych (automatyka maszyn, linii transportowych itp.),
  • montaż instalacji sterowania i automatyki przemysłowej na obiekcie (linie przenośnikowe, maszyny),
  • przeglądy i serwisy instalacji automatyki, linii przenośnikowych, usuwanie awarii,
  • remonty maszyn i urządzeń elektrycznych, modernizacje itp.

Wymagania

  • podstawowa znajomość schematów elektrycznych,
  • umiejętność korzystania z dokumentacji technicznej,
  • dyspozycyjność, zaangażowanie w powierzone obowiązki, samodzielność.

Mile widziane:

  • Świadectwo kwalifikacyjne „SEP” do 1kV oraz minimalne doświadczenie zawodowe nie jest wymagane (zapewniamy jego zdobycie), ale jego posiadanie będzie dodatkowym atutem,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę, w przyjaznej atmosferze, w zgranym zespole w którym każdy pracownik jest ważny,
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu (system bezzmianowy),
  • wdrożenie, zdobycie doświadczenia w przemyśle, kontakt z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi oraz możliwość dalszego rozwoju,
  • możliwość zdobycia świadectwa „SEP” oraz uprawnień UDT,
  • premie okolicznościowe, premie za dyżury serwisowe, świadczenia urlopowe itp.
  • zatrudnienie od zaraz (kontynuacja studiów zaocznych czy wieczorowych nie stanowi problemu.

  • Administratorem danych osobowych jest Hitin Sp. z o.o. 40-432 Katowice Szopienicka 62c, NIP: 6340004684. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Hitin Sp. z o.o. 40-432 Katowice Szopienicka 62c, NIP: 6340004684 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Katowice
Opublikowana
Wygasa (za 6 dni)