Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 27.12.2023

Magazynier Masarni Nieświastów

Twój Market Sp.z.o.o.
  • Kazimierz Biskupi, wielkopolskie pow. koniński

Magazynier

Umowa o pracę

Obowiązki

- przyjęcie dostaw,
- rozładunek dostaw towarów,
- przygotowywanie oraz wydawanie towarów,
- dbanie o estetyczny wygląd magazynu.

Wymagania

- komunikatywności,
- punktualności,
- uczciwości,
- umiejętności pracy w zespole

Oferujemy

- umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
- odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie,
- szybką możliwość awansu,
- atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym,
- praca w godzinach popołudniowych.

* Praca na jedną zmianę od godziny 14:00.
* Praca od poniedziałku do piątku.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."