ASYSTENT/KA INŻYNIERA KONTRAKTU

Promost Consulting

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Promost Consulting jest jedną z czołowych firm projektowo-konsultingowych działających w branży infrastruktury transportu i ochrony środowiska. W związku nowym projektem poszukujemy osoby na stanowisko: Asystenta dla Inżyniera Kontraktu przy budowie drogi S19 odc. Miejsce Piastowe – Dukla oraz odc. Iskrzynia – Miejsce Piastowe.

Miejsce pracy: Targowiska (koło Miejsca Piastowego) i Rzeszów

Obowiązki:
• Pomoc w weryfikacji dokumentów i materiałów dostarczonych przez Wykonawcę robót budowlanych
• Uczestnictwo w badaniach Wykonawcy
• Prowadzenie, organizacja i koordynacja pracy biura nadzoru
• Prowadzenie ewidencji korespondencji, skanowanie, zarządzanie obiegiem dokumentów
• Wsparcie pozostałych członków zespołu w sprawach formalnych
• Pomoc w pracach organizacyjnych i biurowych
• Sporządzanie sprawozdań z narad projektowych, inwestycyjnych, przygotowywanie wstępnych wersji raportów, pism, protokołów, dokumentów oraz materiałów informacyjnych i promocyjnych
• Obsługa samochodów służbowych

Wymagania

• wykształcenie wyższe (mile widziane inżynierskie o specjalności drogi lub mosty)
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
• bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
• łatwość nawiązywania kontaktu i współpracy,
• bardzo dobra organizacja pracy własnej,
• samodzielność w działaniu,
• wysoki poziom kultury osobistej
• dyspozycyjność
• zaangażowanie w wykonywaną pracę
• czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy

• ciekawą pracę w firmie z 25-letnim doświadczeniem
• dużą samodzielność
w ramach posiadanych kompetencji
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• przyjazną atmosferę
• możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
• dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego
• wydarzenia integracyjne

Prosimy w przesyłanym CV zawrzeć klauzulę RODO: „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji w Promost Consulting”.
Miejsce pracy
  • Miejsce Piastowe pow. krośnieński, Podkarpackie
Opublikowana
Wygasa (za 5 dni)