Kierowca kat. b,c

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 26.05.2022
Centralna Baza Ofert Pracy

Kierowca

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Sprawdzenie stanu technicznego pojazdu przed wyjazdem, przygotowanie go do przewozu osób lub określonych ładunków oraz zabranie wszystkich dokumentów uprawniających do kierownia pojazdem. Dopilnowanie właściwego rozmieszczenia przewożonych na pojeździe osób lub ładunków oraz nie przekraczanie obowiązujących norm załadunku. Wykonywanie czynności związanych z załadunkiem i rozładunkiem. Sprawdzenie po załadowaniu pojazdu- umocowania ładunku, zamknięcia tylnej klapy, burt skrzyni ładunkowej, zapięcia opończy i pasów bezpieczenstwa, w razie holowania przyczepy lub innego sprzętu- zaczepienia ich do pojazdu ciągnącego oraz podłączenia hamulców i świateł. Czytelne i rzetelne wypełnienie rozkazu wyjazdu. Składanie zapotrzebowania na środki i materiały eksploatacyjne urządzeń myjni oraz ich rozliczania.

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
  • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
  • Inne wymagania: Wymagane doświadczenie zawodowe 2-3 lata. Siedziba Jednostka Wojskowa 4651 Gdynia ul. Zielona b/nr. Godziny pracy: poniedziałek-czwartek od 07:00 do 15:30, piątek od 07:00 do 13:00.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 3 080 PLN
  • Opis wynagrodzenia: brutto+10% premii +wysługa.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
Miejsce pracy
  • Gdynia
Opublikowana
Wygasła (1 miesiąc)