PRACOWNIK OBSŁUGI TORU ZYGZAK KARTING

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 26.05.2022

Pracownik utrzymania ruchu

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Запрошуємо працівників з України

Tor Kartingowy ZygZak – dwupoziomowy, całoroczny tor halowy z 10-letnią tradycją zlokalizowany w centrum miasta. Ponad 600m specjalnie zaprojektowanej trasy łączy w sobie zalety dynamicznej oraz technicznej jazdy i spełnia wymagania zarówno zaawansowanych zawodników jak też osób stawiających swoje pierwsze kroki w kartingu. Posiadamy profesjonalny pomiar czasu oraz flotę ponad 20 gokartów o zróżnicowanej mocy, zarówno dla dorosłych jak też dla dzieci. Od kilku lat jesteśmy najbardziej rozpoznawalnym torem gokartowym w naszym regionie.

Zakres obowiązków

  • przygotowanie przejazdów (przeszkolenie klientów, przygotowanie przejazdów do startu)
  • dbałość o płynność i bezpieczeństwo przejazdów, stosowanie sygnalizacji i egzekwowanie regulaminu
  • utrzymanie należytego stan technicznego i estetycznego toru
  • utrzymanie estetyki gokartów, bieżąca kontrola stanu technicznego i współpraca z mechanikiem
  • dla osób z odpowiednimi umiejętnościami mechanicznymi – również serwis techniczny gokartów

Wymagania

Kandydat powinien cechować się:

  • spostrzegawczością,
  • wysoką koncentracją,
  • sumiennością,
  • zaangażowaniem,
  • umiejętnością pracy w zespole i pozytywną energią.

Dodatkowymi atutami będą:

  • umiejętności i zainteresowania związane z mechaniką,
  • zainteresowanie sportem motorowym
  • znajomość języków obcych.

Oferujemy

  • pracę w godzinach popołudniowych oraz w weekendy.

  • w zależności od dyspozycyjności praca może mieć charakter stały lub dodatkowy.

  • Administratorem danych osobowych jest:
    Apena-Remont Sp. z o.o., , ul. Partyzantów 61a, , 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 9372176881
    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:Apena-Remont Sp. z o.o., , ul. Partyzantów 61a, , 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 9372176881zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Bielsko-Biała
Opublikowana
Wygasła (1 miesiąc)