Pracownik sklepu z osprzętem elektrycznym/Sprzedawca - 1 zmiana

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 26.05.2022

Sprzedawca

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników

tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków

  • obsługa klienta zgodna ze standardami firmy,
  • dbałość o ekspozycję towarów - zgodnie ze standardami firmy,
  • przyjmowanie i wydawanie towarów,
  • utrzymanie porządku w miejscu pracy.

Wymagania

  • znajomość branży elektrycznej będzie dodatkowym atutem,
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w handlu,
  • uczciwość zawodowa,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów,
  • umiejętność pracy w zespole i gotowość do przyswajania wiedzy.

Oferujemy

  • Zatrudnienie bezpośrednio u klienta,
  • umowę o pracę, stabilne warunki zatrudnienia w rozwijającej się firmie,
  • ciekawą i samodzielną pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie Plus premie za sprzedaż,
  • dodatkowe ubezpieczenie grupowe (50% opłaca pracodawca),
  • możliwość pakietu ubezpieczenia zdrowotnego na preferencyjnych warunkach dla pracownika i jego rodziny,
  • możliwość rozwoju, możliwość udziału w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych
  • 2x w miesiącu extra posiłki firmowe (pizza i inne dania).

Oferta dotyczy pracy Stałej.

Informujemy, iż będziemy się kontaktować z wybranymi Kandydatami.

Poleć Adecco swoim znajomym, którzy poszukują pracy.

Miejsce pracy
  • Pszczyna pow. pszczyński, Śląskie
Opublikowana
Wygasła (1 miesiąc)