Kierownik robót montażowych

Kierownik

Umowa o pracę

Pełny etat

Kierownik/koordynator

Ponad sto lat doświadczenia i zaawansowana myśl inżynierska, które wpływają na zwiększanie efektywności i bezpieczeństwa pracy odbiorców naszych rozwiązań.

GENERALNE WYKONAWSTWO INWESTYCJI

OD PONAD 70 LAT - BUDUJEMY, MONTUJEMY, MODERNIZUJEMY

Remonty / modernizacje mostów, rektyfikacje wież, hale przemysłowe

Zakres obowiązków

  • Kierowanie robotami w powierzonej części inwestycji zgodnie z kontraktem
  • Organizacja pracy i zarządzanie powierzonym zespołem
  • Planowanie i kontrola prac montażowych w branży mechanicznej
  • Nadzór nad jakością i terminowością prac
  • Opracowywanie harmonogramu prac
  • Kontrola nad budżetem powierzonych prac
  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP
  • Rozliczanie podwykonawców
  • Współpraca z Kierownikiem Budowy

Wymagania

  • Wykształcenie średnie lub w trakcie studiów (kierunek mechaniczny)
  • Znajomość MS Office
  • Prawo jazdy kat. B
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole oraz kierowania nim
  • Dyspozycyjność i samodzielność

Oferujemy

  • Pracę w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego oraz awansu
  • Możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach
  • Pakiet socjalny
  • System premiowy
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Administratorem danych osobowych jest PEMUG Sp. z o.o. 40-750 Katowice ul. Tadeusza Boya Żeleńskiego 105, NIP: 6260018075. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez PEMUG Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Miejsce pracy
  • Katowice
Opublikowana
Wygasa (za 9 dni)