Pracownik magazynu

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 26.05.2022

Magazynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Zakres obowiązków

  • Obsługa wózków widłowych różnego typu

  • Prowadzenie i obsługa systemów komputerowych ERP w tym rejestrowania zdarzeń, ruchów materiałowych, przygotowania niezbędnej dokumentacji

  • Zarządzanie sprzętem oraz efektywne gospodarowanie powierzonymi materiałami i narzędziami pracy

  • Aktywne uczestnictwo w procesie liczenia zapasów

  • Przestrzeganie standardów jakościowych organizacji pracy w tym zasad 5S zgodnie ze standardem firmy, a także zasadami BHP i PPOŻ

Wymagania

  • Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych lub doświadczenie w ich operowaniu

  • Podstawowa znajomość języka angielskiego - min. A2

  • Dyspozycyjność do pracy na pełen etat oraz w systemie pracy zmianowej (2 zmiany)

  • Gotowość do pracy w nadgodzinach i/lub porze nocnej

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie i długoterminowe perspektywy

  • Profesjonalny program onboardingowy i szkoleniowy

  • Pierwszą umowę o pracę na czas minimum 12 miesięcy

  • Międzynarodowe środowisko i globalne standardy pracy

  • Pracę z najnowszymi technologiami w nowoczesnej i bezpiecznej firmie

  • Unikalną kulturę organizacyjną opartą na firmowych wartościach

  • Pracę w przyjaznej atmosferze

  • Przystanek autobusowy tuż obok firmy

  • Administratorem danych osobowych jest EME Aero Sp.z o.o. 36-002 Jasionka Jasionka 949, NIP: 5170385680. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EME Aero Sp.z o.o. 36-002 Jasionka Jasionka 949, NIP: 5170385680 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Rzeszów
Opublikowana
Wygasła (29 dni)