Pracownik w dziale produktu

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 26.05.2022

Pracownik produkcji

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Zakres obowiązków

Miejsce pracy: Mszczonów k/Grodziska Mazowieckiego

• odbieranie produktu z taśmy produkcyjnej,

• układanie na paletach i etykietowanie palet.

Wymagania

• dyspozycyjność do pracy 3 zmianowej (6 -14, 14 -22, 22-6), weekendy dla chętnych

• chęć do pracy, sprawność fizyczna.

Oferujemy

• stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę na pełen etat,

• pakiet motywacyjny, m.in. dofinansowanie do obiadów , karta Multisport, karta Kulturowa, karta Wędkarska, wczasy pod gruszą, talony, paczki świąteczne dla pracowników i ich dzieci, nagrody jubileuszowe,

• możliwość poznania nowoczesnych technologii i systemów zarządzania.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Miejsce pracy
  • Mszczonów pow. żyrardowski, Mazowieckie
Opublikowana
Wygasła (1 miesiąc)