Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 26.05.2022

Specjalista ds. technicznych nieruchomości dewelopera

Lokalizacja
Szczecin
Pracodawca
IDEA INWEST SP Z O O
Dodano
25.04.2022

Podstawowy zakres obowiązków:

  • Analiza kosztorysów i przygotowywanie wycen prac remontowych;
  • Zlecanie i nadzór nad pracami budowlanymi i remontowymi;
  • Przygotowywanie planów i budżetów remontowych nieruchomości;
  • Wydawanie lokali nabywcom/najemcom;
  • Prowadzenie spraw reklamacyjnych zgodnie z procedurą obowiązującą w firmie;
  • Opracowanie standardów technicznych wykończenia nieruchomości i oferowanych lokali;
  • Koordynacja prac aranżacyjnych i wykończeniowych w poszczególnych nieruchomościach;
  • Koordynacja technicznej obsługi nieruchomości;
  • Nadzór nad przeglądami technicznymi;
  • Współpraca z firmami serwisowymi obsługującymi poszczególne nieruchomości;
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej poszczególnych lokalizacji (prowadzenie książki obiektu budowlanego, książek instalacji i urządzeń zgodnie z wymogami prawa polskiego itp.),

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w nadzorze inwestycji budowlanych;
  • Wykształcenie wyższe budowlane;
  • Znajomość zagadnień z zakresu prawa budowlanego;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Rozwinięte umiejętności organizacyjne;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Radzenie sobie z presją czasu;
  • Determinacja w realizacji celów;
  • Otwarcie na nowe wyzwania;
  • Prowadzenie działalności gospodarczej lub gotowość do jej założenia.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w firmie z 26-letnim doświadczeniem;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Pracę przy różnorodnych projektach;
  • Pracę w przyjaznej atmosferze.

Idea – Inwest Sp. z o.o.

 70-556 Szczecin,  ul. Tkacka 14/U1

Tel. +48 91 4714484

e-mail: idea@ideainwest.pl

Sąd Rejonowy Szczecin - Centrum w Szczecinie XIII Wydział  Gospodarczy KRS nr 0000121776

NIP  852-19-04-435;  REGON  811048826;  Kapitał zakładowy: 2.000.000,00 PLN

Rachunek:  Alior Bank SA 90 2490 0005 0000 4530 8236 8049

 Zarząd Spółki: Prezes Zarządu Robert Wiszowaty,  Wiceprezes Zarządu Iwona Zielińska