Młodszy specjalista

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 30.06.2022
Centralna Baza Ofert Pracy

Specjalista ds. finansów

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Prowadzenie postępowań administracyjnych w sprawach wynikających z ustawy Prawo wodne m.in. o udzielenie zgód wodnoprawnych, legalizacji urządzeń wodnych,
w tym przygotowanie pism i decyzji.
Zakładanie prowadzenie akt sprawy wraz z metryka sprawy, archiwizacja dokumentacji.
Dokonywanie przeglądów pozwoleń wodnoprawnych. Udzielanie informacji dotyczących zgód wodnoprawnych..
Udzielenie informacji dotyczących zgód wodnoprawnych. Współpraca z innymi komórkami PGW Wody Polskie w zakresie obejmującym uzyskanie merytorycznego stanowiska dla prowadzonych działań. Wykonywanie poleceń zleconych przez przełożonego.

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
  • Inne wymagania: Wykształcenie wykształcenie wyższe (lub studenci ostatniego roku) preferowane na kierunku inżynierii środowiska, ochrony środowiskowej, gospodarka wodna, administracja, prawo, hydrologia lub pokrewne melioracji, gospodarki wodnej, lub pokrewne Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku Wymagana znajomość przepisów, ustaw, aktów prawnych: Ustawa Prawo Wodne, Kodeks Postępowania Administracyjnego, Prawo Ochrony Środowiska Posiadanie : - Umiejętność hierarchizacji zadań i organizacji pracy. - Odpowiedzialność, rzetelność, terminowość. Oczekiwania dodatkowe Pełna zdolność do czynności prawnych, korzystanie z pełni praw publicznych, brak wskazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, nieposzlakowana opinia (oświadczenia)

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: 3 400 - 3 700 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Dodatek z tytułu wysługi lat, wypłacany jest dodatek z tytułu wysługi lat od 5% do 20% na podstawie
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
Miejsce pracy
  • Opole
Opublikowana
Wygasła (3 dni)