Automatyk Utrzymania Ruchu

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 25.05.2022

Automatyk

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Talent Partners to firma zajmująca się rekrutacją pracowników na stanowiska średniego i wyższego szczebla, głównie specjalistów, inżynierów, managerów.

Jeżeli szukasz lepszej pracy lub nowych wyzwań zawodowych – wyślij do nas swoje CV – pomożemy Ci postawić kolejne kroki w rozwoju zawodowym. Staramy się, aby nasze oferty dawały solidne możliwości płacowe, możliwość realizacji swoich pasji zawodowych oraz balans pomiędzy pracą a życiem prywatnym.

Dla naszego Klienta - dużej, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive zlokalizowanej w Kędzierzynie-Koźlu - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

AUTOMATYK UTRZYMANIA RUCHU

Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle

Zakres obowiązków

  • diagnozowanie i usuwanie awarii układów automatyki,
  • utrzymanie w stałej sprawności układów automatyki,
  • wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem przeglądów,
  • dokonywanie napraw mechanicznych i elektrycznych maszyn,
  • rozruch techniczny urządzeń,
  • modyfikacja urządzeń wraz ze zmianami w dokumentacji,
  • obsługa rozdzielni elektrycznych,
  • współpraca z działem produkcji w zakresie modyfikacji, napraw i innych interwencji dotyczących sprawności i wydajności maszyn,
  • prowadzenie dokumentacji.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe lub średnie techniczne (preferowany kierunek Mechanika i Budowa Maszyn lub Automatyka i Robotyka),
  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w obszarze utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej,
  • uprawnienia SEP,
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • znajomość PLC S5, S7 SIEMENS, TIA Portal,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej,
  • pracę w doświadczonym i ambitnym zespole,
  • duże możliwości rozwoju zawodowego,
  • otwartość na pomysły i możliwość wdrażania własnych rozwiązań,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • dodatkowe benefity i inne dofinansowania.

Wyślij CV: info@talentpartners.pl

lub

zadzwoń i dowiedz się więcej: 509 829 240.

Atrakcyjne wynagrodzenie
Dodatki do urlopu
Dodatki świąteczne
Dodatkowe ubezpieczenie
Karta Multisport
Pakiet socjalny
Prywatna opieka lekarska
Przyjazna atmosfera
Stabilne warunki zatrudnienia
System premiowy
Szkolenie stanowiskowe
Ubezpieczenie grupowe

  • W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Talent Partners (44-100 Gliwice, ul. Zwycięstwa 14) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Talent Partners i związane z tym udostępnianie ich potencjalnym pracodawcom, a także w celu umieszczenia ich w bazie danych kandydatów Talent Partners. Posiadamy certyfikat w zakresie prowadzenia działalności doradztwa personalnego - wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 18254. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.
Miejsce pracy
  • Kędzierzyn-Koźle pow. kędzierzyńsko-kozielski, Opolskie
Opublikowana
Wygasła (1 miesiąc)