Asystent Projektanta

Asystent

Umowa o pracę

Pełny etat

Asystent/sekretarz

Biuro Projektowe Biprocemwap Sp. z o.o. jest najbardziej doświadczonym w Polsce biurem zajmującym się projektowaniem kompletnych zakładów przemysłu cementowego, wapienniczego i gipsowego jak również modernizacją istniejących zakładów.
Jako firma projektowo-inżynierska wykonujemy dokumentację projektową i realizujemy inwestycje dla budownictwa przemysłowego.

Zakres obowiązków

  • Analiza dokumentacji technicznej

  • Prowadzenie prac projektowych zgodnie z obowiązującymi przepisami, zasadami wiedzy technicznej oraz wymaganiami Zamawiającego

  • Przygotowywanie modeli 3D oraz dokumentacji rysunkowej w zakresie konstrukcji stalowych i żelbetowych

  • Wykonywanie obliczeń konstrukcji pod nadzorem Projektanta

  • Współpraca i koordynacja prac z projektantami innych branż

  • Udział w opracowywaniu specyfikacji technicznej, opisów technicznych, przedmiarów

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (lub w trakcie studiów)

  • Doświadczenie na stanowisku Asystenta Projektanta (mile widziane)

  • Samodzielność, odpowiedzialność, sumienność, terminowość

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Praktyczna znajomość czytania i opracowywania dokumentacji technicznej, konstrukcyjnej 2D i 3D

  • Praktyczna znajomość obsługi oprogramowania AutoCad (mile widziana umiejętność obsługi programu Tekla Structures)

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Adekwatne do umiejętności wynagrodzenie
  • Udział w ciekawych projektach
  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego
  • Pracę w bardzo interesującej branży
  • Administratorem danych osobowych jest BIPROCEMWAP Sp. z o. o. 30-102 Kraków ul. Kazimierza Morawskiego 5, NIP: 6772444154. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez BIPROCEMWAP Sp. z o.o. w Krakowie, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Miejsce pracy
  • Kraków
Opublikowana
Wygasa (za 8 dni)