Kierowca kat. C - codzienne powroty

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 25.05.2022

Kierowca

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca od zaraz

Po więcej informacji na temat naszej firmy zapraszamy na: www.maldrobud.pl

Administratorem Państwa danych osobowych jest Maldrobud Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Myśliborzu 74-300.

Administrator powołał Inspektora Danych Osobowych. Zapraszamy do zapoznania z treścią klauzuli informacyjnej na stroniewww.maldrobud.pl/polityka-prywatnosci.html

W związku z rozwojem naszej firmy i rozbudową zespołu szukamy pracowników na stanowisko:

KIEROWCA KAT. C

Miejsce pracy: Droga S6 od węzła Goleniów do węzła Kiełpino (rozpoczęcie pracy z bazy w Wojcieszynie k. Nowogardu)

Zakres obowiązków

  • Obsługa pługosolarki w zimie
  • Praca w grupie patrolowej (roboczej) nadzorującej stan techniczny i bezpieczeństwo dróg oraz wykonującej konieczne naprawy tj. naprawa zniszczonych barier, wymiana znaków, utrzymanie czystości
  • Praca skierowana jest do osób, które oprócz kierowania pojazdem nie obawiają się prac fizycznych w terenie.

Wymagania

  • Aktualne prawo jazdy kat. C z kodem 95
  • Karta kierowcy oraz aktualnego świadectwa kwalifikacji (okresowego szkolenia kierowcy)
  • Aktualne orzeczenie lekarskie oraz psychologiczne
  • Dokładność i precyzyjność w wykonywanych zadaniach
  • Dyspozycyjność

Oferujemy

  • Umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia
  • Wynagrodzenie składa się z podstawy uzależnionej od Twojego doświadczenia i umiejętności – 26-28 zł/h brutto oraz dodatków:
    + 1 zł/h brutto – za wykonywanie prac fizycznych
    + 1 zł/h brutto – za obsługę pługosolarki zimą (od listopada do kwietnia)
    + premie uznaniowe miesięczne oraz roczne
    Wynagrodzenie wynosi ok. 5000 zł netto
  • Pracę blisko miejsca zamieszkania, codzienne powroty do domu
  • Nowoczesny tabor: ciężarówki marki Mercedes i Scania (euro 6), pługosolarki marki Shmidt i Ozamet
  • Praktyczny trening dla osób bez doświadczenia

    Dołącz do naszego zespołu i podejmij pracę od zaraz!

    Porozmawiajmy o naszej wspólnej przyszłości:
    zadzwoń (tel. +48 512 - pokaż numer telefonu - , pon.-pt. 7:00 - 15:00)
    lub prześlij swoje CV.

  • Administratorem danych osobowych jest Maldrobud 74-300 Myślibórz Królewiecka 43, NIP: 5971652742. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Maldrobud 74-300 Myślibórz Królewiecka 43, NIP: 5971652742 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Nowogard pow. goleniowski, Zachodniopomorskie
Opublikowana
Wygasła (1 miesiąc)