Magazynier

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 25.05.2022

Spedytor

Umowa o pracę

Grupa Eurocash to lider na rynku dystrybucji hurtowej FMCG (produkty spożywcze, chemia gospodarcza, alkohol i wyroby tytoniowe) w Polsce. Posiadamy ponad 100 hurtowni cash&carry, które są zlokalizowane na terenie całego kraju. Zatrudniamy blisko 4000 osób, którym zapewniamy stabilne warunki zatrudnienia i możliwość rozwoju.

O nas

Grupa Eurocash to największą polska firma zajmująca się hurtową dystrybucją produktów FMCG. Przedsiębiorczość mamy w DNA, dlatego wraz z naszymi Pracownikami i Klientami - właścicielami lokalnych sklepów od ponad 25 lat rozwijamy handel niezależny w Polsce.

Spółka współpracuje z ponad 90 tys. klientów, z których aż 70 tys. stanowią niezależni przedsiębiorcy prowadzący lokalne sklepy detaliczne w całej Polsce, których Eurocash wspiera w obszarze dystrybucji, marketingu, nowych technologii i edukacji.

Misją Grupy – od 26 lat jej istnienia na rynku – jest umacnianie i promowanie polskiej przedsiębiorczości oraz handlu niezależnego.

Zatrudniamy ponad 21 tysięcy pracowników w całej Polsce.

Łączymy wiele perspektyw w jednym miejscu – Pokaż nam swoją!

Zakres obowiązków

Twój zakres obowiązków

  • Kompletacja produktów zgodnie z zamówieniami Klientów;
  • Załadunki/rozładunki towarów;
  • Dbanie o zachowanie norm jakościowych (temperatury) produktu na magazynie;
  • Transport i składowanie towarów na terenie magazynu.

Wymagania

Nasze wymagania

  • Zaangażowanie w wykonywane zadania;
  • Doświadczenie w pracy na magazynie,
  • Książeczka SANEPID,
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych z UDT

Oferujemy

To oferujemy

  • Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę;
  • W pełni legalne zatrudnienie z zachowaniem wszelkich przepisów związanych z czasem pracy, BHP itp.;
  • Praca na magazynie z trzema strefami temperatury (sucha, chłodnia, mroźnia);
  • Praca w systemie trzech zmian;
  • Pakiet świadczeń dodatkowych, m.in.:
  • Pikniki rodzinne;
  • Paczki i bony na Wielkanoc i Boże Narodzenie;
  • Kolonie letnie i konkursy rysunkowe dla dzieci Pracowników;
  • Ubezpieczenie grupowe;
  • Opieka medyczna Medicover;
  • Karty sportowe;
  • Imprezy świąteczne;
  • Program stypendialny dla dzieci Pracowników;
  • Losowania biletów na wydarzenia sportowe i kulturalne.
  • Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Eurocash S.A. z siedzibą w Komornikach (62-052) przy ul. Wiśniowej 11. Podane przez Panią / Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego, a w razie wyrażenia w tym zakresie zgody, także dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych.

    Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Pani/Panu prawach, dostępne pod tym linkiem

     Przesłanie do Eurocash S.A. danych osobowych w zakresie szerszym niż wymagane przez przepisy Kodeksu pracy, stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Eurocash S.A. w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę można wycofać w dowolnym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem, przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Dla celów dowodowych Administrator prosi o wycofywanie zgody drogą pisemną lub elektroniczną pod adres iod_ec@eurocash.pl

Miejsce pracy
  • Nowa Wieś Wrocławska pow. wrocławski, Dolnośląskie
Opublikowana
Wygasła (1 miesiąc)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.