Komisjoner - magazyn spożywczy - Praca w Niemczech

Magazynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o.  Sp. k.

MGcentral dla MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k. - Agencji Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa Personalnego z siedzibą w Krakowie przy ul. Skawińskiej 13/5, posiadającej polski certyfikat o numerze rejestru: 9466, specjalizującej się w świadczeniu usług w ramach pracy tymczasowej w Polsce i za granicą oraz rekrutacji stałej na stanowiska specjalistyczne poszukuje osób zainteresowanych pracą jako:

KOMISJONER - MAGAZYN SPOŻYWCZY - NIEMCY

Nr ref. KOM1/MAG/BR/N

Miejsce pracy: Magdeburg, Brema, Hanower

PRACA OD ZARAZ

Zakres obowiązków

  • Realizacja/kompletowanie zamówień przy pomocy prostego systemu
  • Podstawowa obsługa pojazdu elektronicznego do przewożenia palet / koszyków w obrębie magazynu znanej niemieckiej sieci marketów spożywczych
  • Dodatkowe proste prace w obrębie nowoczesnego magazynu logistycznego

Wymagania

  • Doświadczenie oraz znajomość języka nie jest wymagana (!)
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Poczucie odpowiedzialności i motywacja do pracy
  • Punktualność, dokładność i rzetelność

Oferujemy

  • Umowa o pracę na czas określony na pełen etat (gwarantowana ilość godzin)- umowa bazująca na niemieckim prawie pracy i płacy, podatek dochodowy do Finanzamt
  • Szkolenie zakładowe oraz stała opieka na miejscu w języku polskim (szkolenie 100% płatne przez Pracodawcę)
  • Stawka godzinowa od 11,00 EUR do ok. 14,00 EUR w zależności od wydajności w pracy
  • Miesięczne zarobki na poziomie ok. 1.250 – 1.600 EUR na rękę (w zależności od wydajności i ilości godz. i dni roboczych w danym miesiącu kalendarzowym).
  • Po okresie 9 miesięcy podwyżka wynagrodzenia do stawki godzinowej ok. 15,00 EUR + premie (ok. 1.800-2.200 EUR netto miesięcznie)
  • W pełni wyposażone zakwaterowanie z dostępem do Internetu - organizowane i w przeważającej części finansowane przez Pracodawcę
  • Praca w systemie zmianowym (zmiana ranna, popołudniowa, nocna) - zgodnie z grafikiem
  • Dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych oraz nocnych (23:00 – 6:00) - 25% dodatku do stawki zaszeregowania, praca w niedzielę (50% dodatku)
  • Premie za ponadnormatywną wydajność w pracy
  • Premie półroczne (wakacyjna oraz świąteczna)
  • W pełni płatne dni świąteczne wolne od pracy (!)
  • Możliwa dodatkowa praca w weekendy
  • Stała opieka polsko-niemieckich koordynatorów projektu na miejscu (szkolenie w j. polskim)
  • Pracownicze pakiety sportowe - w zależności od lokalizacji
Atrakcyjne wynagrodzenie
Dodatki do urlopu
Dodatki świąteczne
Dodatkowe ubezpieczenie
Karnety na siłownię
Nowoczesne biuro
Owoce w pracy
Parking
Pracownicze Plany Kapitałowe
Prywatna opieka lekarska
Przyjazna atmosfera
Spotkania integracyjne
Stabilne warunki zatrudnienia
Stołówka pracownicza
System premiowy
Szkolenia, kursy, konferencje
Służbowy laptop
Służbowy samochód
Służbowy telefon
Ubezpieczenie grupowe
Zapewniony transport lub dopłata do dojazdów
Świeża kawa z ekspresu
Miejsce pracy
  • Niemcy
Opublikowana
Wygasa (za 6 dni)