Pracownik gospodarczy/Portier

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 25.05.2022

Dozorca

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Merkury Market od 1991 roku zajmuje się dystrybucją artykułów dekoracji i wyposażenia wnętrz oraz materiałów budowlanych, co bez wątpienia czyni nas liderem na tym właśnie rynku. Obecnie sieć handlowa liczy obiekty obiekty handlowe zlokalizowane w Polsce, Słowacji i w Czechach.

Firma Merkury powstała w 1991 roku i od początku działalności zajmuje się dystrybucją materiałów budowlanych oraz artykułów wyposażenia wnętrz. Merkury Market posiada obiekty handlowych zlokalizowanych na terenie Polski, Słowacji oraz Czech.

Merkury Market w Rzeszowie ul. Wolności 2 poszukuje osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków

Zadaniem zatrudnionej osoby będzie - dozór obiektu handlowego oraz drobne prace gospodarcze na obiekcie.

Wymagania

Orzeczenie o niepełnosprawności;

Odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone obowiązki,

Oferujemy

Szkolenie wdrożeniowe, wsparcie załogi,

Wynagrodzenie w formie podstawy + premii,

  • Administratorem danych osobowych jest Merkury Market Spółka z ograniczona odpowiedzialnością sp.k. 38-400 Krosno Czajkowskiego 51, NIP: 6842255436. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Miejsce pracy
  • Rzeszów
Opublikowana
Wygasła (1 miesiąc)