Specjalista ds. obsługi Klienta z językiem niemieckim (praca zdalna)

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 25.05.2022
Klient portalu

Specjalista ds. obsługi klienta

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca zdalna

Rekrutacja zdalna

Запрошуємо працівників з України

Specjalista ds. obłsugi Klienta z językiem niemieckim

Zakres obowiązków

· Obsługa klientów niemieckojęzycznych w obszarze IT - monitorowanie, diagnozowanie i rozwiązywanie zgłoszeń (sprzęt, oprogramowanie, problemy sieciowe, aplikacje firmowe)

· Wsparcie klientów w zróżnicowanych projektach w międzynarodowym środowisku

· Budowanie i utrzymywanie profesjonalnych relacji z klientami

· Rozwijanie swojej wiedzy w zakresie wsparcia technicznego dla dedykowanego klienta

Wymagania

· Znajomość j. niemieckiego (poziom średnio zaawansowany/zaawansowany) oraz j. angielskiego (poziom początkujący/średnio zaawansowany)

· Proaktywne podejście i chęć do nauki w zakresie obsługi klienta biznesowego w obszarze IT

· Komunikatywność

· Doświadczenie w IT - NIE JEST WYMAGANE (profesjonalne szkolenie i wsparcie od samego początku przygotuje Cię do tej roli)

Oferujemy

· Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin

· Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + bonus miesięczny + bonus roczny

· Trzy opcje systemu pracy do wyboru: praca100% zdalnie lub 100% stacjonarnie lub hybrydowo (biuro i home office)

· Elastyczny grafik

· Programy szkoleniowe i indywidualne plany rozwoju z opcją awansu w strukturach firmy na wielu płaszczyznach

· Możliwość nauki języków obcych

· Prywatną opiekę medyczną (również dentystyczną)

· Dodatkowe ubezpieczenie na życie

· Prywatne ubezpieczenie podróży

· System MyBenefit

· Przyjazną atmosferę w zespołach oraz eventy integracyjne

· Pracę w środowisku międzynarodowym ze strategicznymi klientami firmy

Miejsce pracy
  • Poznań
  • Praca zdalna
Wynagrodzenie
  • 6 000 - 6 800 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasła (30 dni)