Przedstawiciel Handlowy - branża spawalnicza

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 24.05.2022

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "SERVAMET"

Posiadamy ponad 25-letnie doświadczenie w dystrybucji materiałów oraz urządzeń spawalniczych topowych producentów na rynku. W naszej ofercie znajdują się także materiały i narzędzia szlifierskie, narzędzia i elektronarzędzia, urządzenia filtrowentylacyjne wraz z zabudową stanowisk, środki ochrony pracy oraz wiele innych artykułów mających na celu wspomóc proces spawania
i obróbki produktów metalowych.

Nasz personel to kadra profesjonalistów, która zawsze służy pomocą oraz doradztwem w doborze materiałów i urządzeń spawalniczych.

Nasze bogate doświadczenie pozwala nam na perfekcyjną obsługę. Swoją ofertę opieramy na indywidualnym podejściu do każdego klienta. Szukamy optymalnych i atrakcyjnych rozwiązań, które pomogą rozwinąć Twoje skrzydła. Systematycznie rozszerzamy asortyment oferowanych produktów i usług, aby w pełni odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów.

Zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych Klientów,
  • skuteczne docieranie do osób decyzyjnych,
  • realizacja celów sprzedażowych, które przełożą się na wspólny sukces,
  • odpowiedzialność za rozwój firmy,
  • negocjacje warunków umów,
  • reprezentowanie firmy na targach i konferencjach branżowych,
  • spotkania z Klientami z różnych miast w Polsce.

Wymagania

  • prawa jazdy kategorii B,
  • doświadczenia w aktywnym pozyskiwaniu klientów biznesowych,
  • doświadczenia na stanowisku handlowym, doradczo-handlowym polegającym na współpracy z działami Utrzymania Ruchu w fabrykach, zakładach przemysłowych i firmach produkcyjnych,
  • wytyczanie nowych, wysokich standardów sprzedaży,
  • zdrowej rywalizacji o Klienta,
  • znajomość branży technicznej w stopniu pozwalającym na swobodne rozmowy z Klientami,
  • samodzielności w działaniach.

Oferujemy

  • pracę w rodzinnej firmie, z wieloletnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • przejrzyste zasady wynagradzania premiujące osiągane wyniki,
  • dużą samodzielność działania (home office oraz praca w terenie).
  • Administratorem danych osobowych jest PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "SERVAMET" 63-460 Nowe Skalmierzyce Kard. S. Wyszyńskiego 5, NIP: 6180002787. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku prosimy o przesłanie CV wraz ze stosowną klauzulą. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
Miejsce pracy
  • Nowe Skalmierzyce pow. ostrowski, Wielkopolskie
Opublikowana
Wygasła (1 miesiąc)