Inżynier Budowy

Quality Consulting AW

Inżynier

Umowa o pracę

Miejsce Pracy : Lublin

Opis Stanowiska:

- Nadzór nad robotami związanymi z budową peronów oraz torów
kolejowych
- Pomoc dla kierownika robót w zakresie obsługi bieżącej budowy (sprawy
BHP, zamówienia materiałów, rozliczenia z podwykonawcami itp.)

Wymagania

- Wykształcenie Wyższe Budowlane kierunek budownictwo drogowe,
mostowe lub torowe
- doświadczenie minimum 1 rok na podobnym stanowisku
- Dyspozycyjność, samodzielność, zaangażowanie oraz motywacja do pracy
- prawo jazdy kat B

Oferujemy :

- stałą stabilną pracę na podstawie umowy o pracę i atrakcyjne
wynagrodzenia
- pracę od poniedziałku do piątku 7-17
- miłą atmosferę pracy
- pomoc zespołu
- możliwość rozwoju

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem
oraz przesłanie cv na adres mailowy @ bądź za pośrednictwem portalu .

KRAZ 27334
Miejsce pracy
  • Lublin
Opublikowana
Wygasa (za 6 dni)