Sprzedawca na Stacji Paliw LOTOS

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 02.08.2022
Polski Związek Motorowy OZDG Sp. z o.o.

Handlowiec, Doradca

Umowa o pracę

Miejsce pracy:
POLSKI ZWIĄZEK MOTOROWY OZDG Sp. z o.o.
10-801 Olsztyn, ul. Sielska 5

STANOWISKO
• Sprzedawca na Stacji Paliw LOTOS

OPIS STANOWISKA
• fachowa obsługa klienta oraz aktywna sprzedaż zgodnie z obowiązującymi standardami
• obsługa systemu kasowego oraz wystawianie dokumentów kasowych zgodnie z obowiązującymi przepisami
• aktywny udział w organizowanych akcjach promocyjnych
• dbanie o estetykę i porządek w miejscu pracy
• dbałość o powierzone mienie przedsiębiorstwa oraz używanie go zgodnie z przeznaczeniem i zasadami bezpieczeństwa

WYMAGANIA
• wykształcenie minimum średnie lub zawodowe
• gotowość do pracy w systemie zmianowym 12-sto godzinnym w równoważnym systemie czasu pracy (praca również w godzinach nocnych)
• mile widziane doświadczenie w pracy w branży obrotu paliwami płynnymi lub w handlu detalicznym
• umiejętność dostosowania się do pracy w zespole i obowiązujących zasad
• zaangażowanie w realizowaniu zadań sprzedażowych
• uczciwość i lojalność
• kultura osobista
• umiejętność komunikowania się

OFERUJEMY
• pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
• stałe wynagrodzenie
• możliwość rozwoju
• możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w sektorze obsługi klienta

WYMAGANE DOKUMENTY
• cv

KLAUZULA
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenie dyrektywy 95/46/WE (RODO)”
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt przez: @

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY
W związku z koniecznością przetwarzania danych osobowych informujemy, że:
1. Administratorem danych osobowych przesłanych w wyniku odpowiedzi na niniejsze ogłoszenie rekrutacyjne jest Polski Związek Motorowy O.Z.D.G Sp. z o.o. w Olsztynie (10-801) ul. Sielska 5.
2. Dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie dobrowolnej zgody, którą kandydaci wyrażają, wysyłając nam swoje zgłoszenia rekrutacyjne. Podanie dobrowolnych danych nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
3. Dane osobowe zgromadzone w obecnym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji.
4. Prawa przysługujące osobie, której dane dotyczą to:
a) żądanie dostępu do danych osobowych, ich sprostowania oraz otrzymania kopii tych danych, jak również otrzymania pełnej informacji o ich przetwarzaniu;
b) żądanie usunięcia danych osobowych lub ograniczenia ich przetwarzania wyłącznie do ich przechowywania, a także wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania;
c) żądanie przenoszenia danych, w tym otrzymania podanych danych w postaci pliku komputerowego w powszechnie używanym formacie lub przesłania tego pliku innemu administratorowi;
d) wniesienie skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, na przetwarzanie danych osobowych przez Polski Związek Motorowy O.Z.D.G Sp. z o.o. w Olsztynie.
7. Wszelkie wnioski, pytania i żądania związane z tym przetwarzaniem można kierować do inspektora ochrony danych Polski Związek Motorowy O.Z.D.G Sp. z o.o. w Olsztynie na adres e-mail: @
Miejsce pracy
  • Olsztyn
Opublikowana
Wygasła (8 dni)