Lakiernik

Centralna Baza Ofert Pracy

Lakiernik

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Prowadzi dokumentację prowadzonych prac (np.:wypełnia przewodniki...).
Zajmuje się wieszaniem, myciem, zdejmowaniem oraz pakowaniem detali.
Uszczelnia nieciągłości spoin w detalach.
Maskuje miejsca chronione detali przed malowaniem.
Matuje i konserwuje detale.
Maluje miejsca trudnodostępne („pędzlowanie”) detali.
Przygotowuje farby do malowania.
Ustawia parametry aplikacji, suszenia oraz polimeryzacji.
Wprowadza i wyprowadza detale z suszarki oraz pieca.
Nadzoruje proces zakończenia suszenia oraz polimeryzacji.
Lakieruje pistoletami zasilanymi grawitacyjnie, za pomocą zbiorników ciśnieniowych oraz lakierowanie metodą hydrodynamiczną w przypadku lakierników natryskowych.
Myje sprzęt lakierniczy.
Pobiera farby oraz materiały pomocnicze z magazynu oraz rozliczania się z nich.

Wymagania

  • Wykształcenie: podstawowe
  • Uprawnienia: obsługa komputera
  • Inne wymagania: [Umiejętność 1] : Umiejętnośc posługiwania się urządzeniami lakierniczymi

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 22 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
Miejsce pracy
  • Jelcz-Laskowice pow. oławski, Dolnośląskie
Opublikowana
Wygasa (jutro)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.