Carrier Relations Specialist

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Poznaj DONE! Deliveries

Ostatnie 8 lat to nieustanny rozwój DONE!, od 0 do 90 mln PLN przychodu i od 2 do 150 pracowników. Trzy lata z rzędu (2019, 2020, 2021) zostaliśmy wyróżnieni przez Financial Times jako jedna z 1000 najszybcie rozwijających się firm w Europie. W branży od wielu lat znajdujemy się w czołówce najszybciej rozwijających się firm.

Jesteśmy spedycją - zajmujemy się organizacją przewozu ładunków. Działamy na wszystkich rynkach Europejskich. Nasz zespół przy wykorzystaniu stworzonych przez nas innowacyjnych narzędzi IT, wypracował zdolność wyszukania samochodu w dowolnym miejscu Europy w 12 min, a następnie podstawienie go w kilka godzin na miejsce załadunku.

Chcemy stać się numerem jeden w zakresie Spotowych/Expressowych przesyłek w Europie. Uzyskanie 1% udziału w rynku równa się dla nas rozwój x27. Środkiem do celu jest m.in. technologia, doskonała obsługa Klienta - Przewoźnika oraz precyzyjne dopasowanie oferty do jego potrzeb!

Zakres obowiązków

  • Wizyty u Klientów - Przewoźników, których celem jest zawarcie i utrzymanie współpracy oraz wdrożenie narzędzi metodyk pracy.
  • Kontakt z Klientami – Przewoźnikami służący rozwiązywaniu ich problemów, w tym reagowanie na prośby i zapytania
  • Umawianie i przygotowanie wyjazdów do Klientów
  • Współpraca z innymi pracownikami i zespołami w tym udział w projektach
  • Raportowanie
  • Przygotowywanie materiałów dla Klientów

70% Twojego czasu będziesz spędzał w terenie na spotkaniach z Klientami, 30% to praca operacyjna w biurze lub na home office

Wymagania

  • Umiejętności samodzielnego wykonywania zadań wskazanych w opisie stanowiska – stąd konieczność bardzo dobrej znajomości rynku
  • Przewoźników (busy)
  • Zaangażowania w wykonywane zadania i utrzymywanie wysokich standardów obsługi Kontrahentów
    wartości, motywacje, styl pracy pasujące do kultury organizacyjnej DONE!

Oferujemy

  • Dużą swobodę w działaniu oraz wpływ na kształt Twojego stanowiska
  • Pracę w firmie, która jest liderem w branży- będziesz uczestniczył w innowacyjnych projektach, wyróżniających nas na rynku TSL
  • Dynamiczne środowisko pracy z szybkim procesem decyzyjnym i otwartością na nowe rozwiązania
Atrakcyjne wynagrodzenie
Dodatkowe ubezpieczenie
Karta Multisport
Nowoczesne biuro
Owoce w pracy
Prywatna opieka lekarska
Przyjazna atmosfera
Spotkania integracyjne
Stabilne warunki zatrudnienia
System premiowy
Szkolenia, kursy, konferencje
Szkolenie stanowiskowe
  • Administratorem danych osobowych jest Done Deliveries Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. 34-120 Andrychów Batorego 35, NIP: 5542945426. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:Done Deliveries Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., Batorego 35, 34-120 Andrychów, NIP: 5542945426zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Andrychów pow. wadowicki, Małopolskie
Opublikowana
Wygasa (za 3 dni)